Menu

EyeLinerPouch

        

رنگها:

nuancier liner lum

 خط چشم، به تنهایی، چشمان شما را تقویت و بزرگتر می کند. این محصول نزدیک چشم استفاده می شود و بنابراین باید ایمن و مطمئن باشد. خط چشم ZAO احتمال قرمزی و تحریک را کاهش می دهد. فرمول آن از مواد ارگانیک و طبیعی با کیفیت بالا تشکیل شده است و مناسب برای چشمان حساس است.
روکش بامبوی رنگی، با ترکیب طراحی مدرن و سنتی استادانه، از اصالت و مهارت سرچشمه می گیرد. این محصول با یک کیسة نخی کوچک همانند یک جواهرمحافظت شده است. این ارائة زیبا همچنین محصول ZAO را تبدیل به یک هدیة کامل می کند. 

مشخصات فیزیکی و شیمیایی محصول:
وزن خالص: 6 میلی لیتر
قابل تعویض یا پرسازی مجدد: خیر
فهرست عناصر سازنده (INCI/CTFA) (061/060):
عصارة PHYLLOSTACHIS NIGRA،* محلول آبی (مایع)، صمغ ACACIA SENEGAL، گلیسیرین،** سیلیکا، SUCROSE PALMITATE، eye liner comp3GLYCERYL ROSINATE، GLYCERYL CAPRYLATE، صمغ TARA (صمغ CAESALPINIA SPINOSA)، عصارة ساقة زیرین PHYLLOSTACHIS BAMBUSOIDES،* موم (واکس) COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA)،* CI 77820 (نقره)، سلولز.
می تواند شامل -/+ : CI 77491 (اکسیدهای آهن)، CI 77492 (اکسیدهای آهن)، CI 77499 (اکسیدهای آهن) باشد.

فهرست عناصرسازنده (INCI/CTFA)(065/064/063/062): عصارة PHYLLOSTACHYS NIGRA،* محلول آبی (آب)، صمغ ACACIA SENEGAL، گلیسیرین،**سیلیکا، SUCROSE PALMITATE، GLYCERYL CAPRYLATE، GLYCERYL ROSINATE، صمغ TARA (صمغ CAESALPINIA SPINOSA)، عصارة ساقة زیرین PHYLLOSTACHIS BAMBUSOIDES،* صمغ سلولز، سلولز ریزکریستالی، موم COPERNICIA CERIFERA CERA،* CI 77820 (نقره)، سلولز. می تواند شامل -/+: CI 77019 (میکا)، CI 77891 (دی اکسید تیتانیوم)، CI 77491 (اکسیدهای آهن)، CI 77492 (اکسیدهای آهن)، CI 77499 (اکسیدهای آهن)، CI 77007 (رنگ آبی سیر)، CI 77288 (سبز اکسید کروم)، CI 77510 (نمک اسید فروسیانیک حاوی ترکیبات آهنی) باشد.

*: مواد سازنده ارگانیک محصولات از مزارع مخصوص محصولات ارگانیک تهیه گردیده است.

 

گواهینامه: محصول آرایشی طبیعی و آلی توسط ECOCERT Greenlife مطابق با استاندارد ECOCERT تصدیق و گواهی شده است که در وب سایت http://cosmetics.ecocert.com موجود است.
درصد عناصرسازندة طبیعی: 100 درصد
درصد عناصر سازندة آلی: حداقل 33 درصد

vegan gluten

آزمایش روی حیوانات: هیچ آزمایشی روی حیوانات انجام نشده است، چه روی محصولات تکمیل شده یا روی عناصر سازنده.
عناصر سازنده با منشأ حیوانی: هیچ عنصری با منشأ حیوانی استفاده نشده است. گواهینامة بدون ظلم و ستم به حیوانات http://www.gocrueltyfree.org/shopper.
اشاره به نوع پوست: مناسب برای تمام انواع پوست شامل پوست حساس و پوست مستعد آکنه.

 v2 logo 5دستورالعمل ها برای استفاده:

visage pola brune2ضخامت خط چشم بستگی به میزان فشاری داردکه شما وارد می کنید. پس برای یک خط چشم نازک، فشار کمی به برس وارد کنید و برای یک خط چشم ضخیم تر، فشار بیشتری وارد کنید. روی پلک بالا، خط را روی پلک بسته نزدیک ریشة مژه ها بکشید. از گوشة داخلی شروع کنید و به سمت بیرونی چشم حرکت کنید.

 نکتة زیبایی ZAO: برای آنکه براحتی بتوانید به ریشة مژه هایتان نزدیک شوید، پلک خود را ببندید و بآرامی خط چشم را بکشید. برای آنکه خط کاملی داشته باشید، از مرکز پلک شروع کنید و به سمت بیرون حرکت کنید. سپس از دو انتهای داخلی به سمت مرکز پلکتان بکشید تا خط چشمتان کامل شود.
نکته: خطوط نازک برای چشمان کوچک توصیه شدند. خط ضخیم تر، پلک را بیشتر پوشش می دهد و چشم را کوچکتر نشان می دهد.

تمرکز روی برخی عناصر سازنده:

صمغ Acacia Senegal:GommeArabique ArabicGum
تقویت کننده و تسکین دهنده
صمغ Acacia یا صمغ عربی، از درخت acacia Senegal استخراج شده است، بعنوان یک عامل پیوند استفاده شده است که ریمل را بهبود می دهد و خط چشم را حفظ می کند. وفور پلی ساکاریدها و گلیکوپروتئین ها همچنین آن را تبدیل به یک وسیلة آرایش بالابرندة واقعی می کند. بعلاوه، acacia دارای خصوصیات درمانی، نرم کننده و آرامبخش است که به پیشگیری از تحریک کمک می کنند.

عصارة Phyllostachis Nigra (هیدروسول برگهای بامبوی آلی):
پوست بیرونی را احیا می کند.
محصول تقطیر برگهای بامبو؛ عمدتاً مرکب از سیلیکای خالص است و درطب مشرقی بسیار استفاده شده است. سیلیکای آلی، که یک مؤلفة بافت پیوندی است، درتمام بدن انسان وجود دارد و با درگیری در سنتز کولاژن و الاستین، پوست بیرونی را احیا می کند. درطول زمان، سیلیکای عمدة ما کاهش می یابد و سبب حذف مواد معدنی و زوال کشسانی پوست می شود. بنابراین باید پوست را مرتباً با منابع فراپوستی تغذیه کنیم. به این دلیل، بیشتر محصولات ZAO حاوی سیلیکای آلی هستند.

bamboo123rf L

eye liner shadow2نقره (پودر یا گرد نقرة تبدیل شده به ذرات ریز):
مادة محافظ طبیعی
این ریزذرات نقرة خالص (بویژه روی پوست و غشاءهای مخاطی)،گندزدا و همچنین آنتی باکتریال هستندکه بدان وسیله از محصول و پوست حفاظت می شود. ریزنقره اغلب درکرم ها برای درمان سوختگی ها استفاده شده است. تقریباً تمام محصولات درگسترة ZAO (بجز دو ماتیک یا خط لب) شامل ریزذرات نقرة خالص (یک محافظ طبیعی) هستند.

سیلیکا (سیلیکای آلی):
رنگ دهنده و مرطوب کننده
بدن انسان شامل حدود هفت گرم سیلیکا است، خیلی بیشتر از هر مادة معدنی دیگری شامل آهن (وسیلیکا دومین مؤلفه یا جزء پوستة زمین با یک سهم 28 درصد پس از اکسیژن با سهم 47 درصد می باشد). یک خصوصیت ذاتی سیلیکا (سیلیس) آنست که به بدن اجازه می دهد تا بطورمؤثری مواد معدنی و ویتامین ها را جذب و تلفیق کند. بافت پیوندی بدن انسان (دیوارة سلول) مرکب از کولاژن و الاستین است. این مولکول ها نیاز به سیلیکا دارند، که از سن بیست سالگی دیگر سنتز نمی شود. یک منبع خارجی بویژه برای پوست لازمست. به این دلیل، بیشتر محصولاتZAO حاوی سیلیکای آلی هستند.

 

Go to top