Menu

crayons montage2

        

رنگها:

new crayons 1

new crayons 2

new crayons 4

از مدادهای جدید ما برای چشم، لب و ابرو استفاده کنید. از رنگ های عمیق و شدید (قوی) برای نمایان کردن چشم ها و خط لب هایتان استفاده کنید. یک آرایش راحت را تجربه کنید. ECO فرمول هایی را تصدیق کرده است، بویژه فرمول های مختص پوست و چشم های حساس (مناسب برای چشم های دارای لنز).

مشخصات فیزیکی و شیمیایی محصول:
وزن خالص:  1.14 گرم
قابل تعویض یا پرسازی مجدد: خیر
فهرست عناصر سازنده (INCI/CTFA) (601):
 روغن جوجوبای هیدروژنه، CI 77499 ، تری گلیسرید بزغاله/ حیوانی، روغن نباتی هیدروژنه، روغن دانة چینی SIMMONDSIA، * روغن BUTYROSPERMUM PARKII، روغن کانولا، روغن دانة SCLEROCARYA BIRREA، CANDELILLA CERA، میکا، COPERNICIA CERIFERA CERA، GLYCERYL CAPRYLATE، TOCOPHEROL، روغن دانة HELIANTHUS ANNUUS، ASCORBYL PALMITATE.

فهرست عناصر سازندة دیگر رنگها(INCI/CTFA): روغن جوجوبای هیدروژنه، تری گلیسرید بزغاله/ حیوانی، روغن نباتی هیدروژنه، روغن دانة چینی SIMMONDSIA، * روغن BUTYROSPERMUM PARKII،* روغن کانولا، روغن دانة SCLEROCARYA BIRREA، CANDELILLA CERA، GLYCERYL CAPRYLATE، COPERNICIA CERIFERA CERA، TOCOPHEROL، روغن دانة HELIANTHUS ANNUUS، ASCORBYL PALMITATE. می تواند شامل -/+: میکا، تالک، سیلیکا، CI 77007، CI 77891، CI 77492، CI 77510، CI 77499، CI 77491، CI77742 باشد.

*: مواد سازنده ارگانیک محصولات از مزارع مخصوص محصولات ارگانیک تهیه گردیده است.

 

گواهینامه: محصول آرایشی طبیعی و آلی توسط ECOCERT Greenlife مطابق با استاندارد ECOCERT تصدیق و گواهی شده است که در وب سایت http://cosmetics.ecocert.com موجود است.
درصد عناصرسازندة طبیعی: 100 درصد
درصد عناصر سازندة آلی: حداقل 10 درصد

vegan gluten

آزمایش روی حیوانات: هیچ آزمایشی روی حیوانات انجام نشده است، چه روی محصولات تکمیل شده یا روی عناصر سازنده.
عناصر سازنده با منشأ حیوانی: هیچ عنصری با منشأ حیوانی استفاده نشده است. گواهینامة بدون ظلم و ستم به حیوانات http://www.gocrueltyfree.org/shopper.
اشاره به نوع پوست: مناسب برای تمام انواع پوست شامل حساس ترین پوست ها و پوست مستعد آکنه.

 v2 logo 5دستورالعمل ها برای استفاده:

مداد چشم برای تأکید بر ظاهر شماست. این مداد را در لبة مژه های هر پلک استفاده کنید. یک خط با ضخامت متغیر بکشید که از قسمت بیرونی شروع می شود. اندکی خط را در پلک پایینی ترکیب کنید تا پوشش کمتری نسبت به پلک بالایی داشته باشد. از مداد چشم قبل از سایة چشم استفاده کنید تا آرایشتان را یکدست کنید.
خط لب به شما اجازه می دهد تا لبهایتان را طراحی کنید. این محصول بطور ایده آل ضخامت لب ها را افزایش می دهد. از ابریشم معدنی ZAO یا پودر فشرده برای تثبیت خط لب استفاده کنید.
visage pola brune2مداد ابرو، ظاهر شما را قوی تر می کند. ابروها را به سمت بالا و پایین برس بزنید و دوباره آنها را با کمک مسیر طبیعی موها طراحی کنید. با ابریشم معدنی ZAO احساس راحتی کنید و از آن یا از پودر فشرده برای تثبیت خط استفاده کنید.

نکتة زیبایی مداد چشم ZAO: اگر خسته هستید درپلک پایینی آرایش نکنید تا دایره های سیاه زیر چشمانتان ایجاد نشوند. برای آنکه چشمانتان بزرگ بنظر برسند، خط بیرونی چشم ها را دنبال کنید درحالیکه به سمت بالا می روید.
نکته زیبایی مداد لب ZAO: خط بیرونی لب ها را قبل از استفاده از رنگ های قرمز یا براق بکشید. با حرف ‘’V’’ از لب بالایی و وسط لب پایینی شروع کنید.

نکتة زیبایی مداد ابروی ZAO: اگر صورتتان بیضی شکل است، ابروهای به شکل منحنی طبیعی را انتخاب کنید. برای صورت های گرد، زاویه را افزایش بدهید تا حالت گردی (دایره ای شکل) صورتتان شکسته شود. اگر صورتتان بلند و کشیده است، ابروهای بلند و اندکی تکیه دار را انتخاب کنید. سرانجام، اگر صورتتان مربع شکل است، مطمئن شوید یک منحنی " نرم" دارید تا طرح چهرة تان نرم شود.

 

 

تمرکز روی برخی عناصر سازنده:

عصارة روغن یا کرة BUTYROSPERMUM PARKII (عصارة کرة درخت روغن قلم):
مرطوب کننده و نرم کننده
کرة (روغن) درخت روغن قلم، یک مادة خوراکی استخراج شده از درخت روغن قلم می باشد که درآفریقای غربی می روید. این عصارة کره یا روغن درخت روغن قلم، پوست را مرطوب می کند و از آن دربرابر خشکی حفاظت می کند. این نرم کننده همچنین درنرم سازی بافت ها سهم دارد و پوست را نرم و صاف می کند.

سیلیکا (سیلیکای آلی):
رنگ دهنده و مرطوب کننده
بدن انسان شامل حدود هفت گرم سیلیکا است، خیلی بیشتر از هر مادة معدنی دیگری شامل آهن (وسیلیکا دومین مؤلفه یا جزء پوستة زمین با یک سهم 28 درصد پس از اکسیژن با سهم 47 درصد می باشد). یک خصوصیت ذاتی سیلیکا (سیلیس) آنست که به بدن اجازه می دهد تا بطورمؤثری مواد معدنی و ویتامین ها را جذب و تلفیق کند. بافت پیوندی بدن انسان (دیوارة سلول) مرکب از کولاژن و الاستین است. این مولکول ها نیاز به سیلیکا دارند، که از سن بیست سالگی دیگر سنتز نمی شود. یک منبع خارجی بویژه برای پوست لازمست. به این دلیل، بیشتر محصولاتZAO حاوی سیلیکای آلی هستند.

 

 

Go to top