Menu

Cream eye shadow new ombre        

رنگها:

nuancier OAP cream 1

این محصول دارای یک بافت مخملی است. رنگ های درخشان و شفاف می توانند بتنهایی استفاده شوند و یا باهم ترکیب شوند تا نتیجة قوی تری داشته باشیم. بافت ویژة آن اجازه می دهد تا سایة کرم مانند (خامه ای) ZAO تبدیل به یک اصلاح کننده شود، به این علت ما همچنین آن را Multi Touch (چندکاره) می نامیم.

روکش بامبوی رنگ شده، با ترکیب طراحی مدرن و سنتی استادانه، از اصالت و مهارت سرچشمه می گیرد. این محصول با یک کیسة نخی کوچک مانند یک جواهر محافظت شده است. این ارائة زیبا از این محصول بهمراه یدکی های تازه و سرزنده اش، آن را تبدیل به یک هدیة کامل می کند. 

 

مشخصات فیزیکی و شیمیایی محصول:
وزن خالص: 3 گرم
قابل تعویض یا پرسازی مجدد: بله
oap livretفهرست عناصرسازنده (ONCI/NFCA):  استرهای دسیل روغن زیتون، سیلیکا ، oleyl oleate ، copernica cerifera cera [واکس (موم) carmauba]،* روغن ریشة vulgaretriticum [روغن ریشة گندم]،* squalene، عصارة میوة punica granatum (عصارة میوة درخت انار)،* روغن دانة چینی simmondsia (روغن دانة چینی جوجوبا)،* کره یا روغن elaeis guineensis (روغن یا کرة پالم (درخت خرما))،* روغن یا کرة butyrospermum parkii (روغن (کرة) درخت روغن قلم)،* myristoylpullulan، روغن بذر یا دانة afeurites moluccana،* پودر ساقة bambusa arundinacea، CI 77820 [نقره]، محلول آبی (آب)، عصارة ilex paraguariensis،* عصارة برگ ginkgo biloba، maltodextrin، الکل، عطر (رایحه)، linalool. می تواند شامل -/+: CI 77891 [دی اکسید تیتانیوم]، CI 77491 (اکسیدهای آهن)، CI 77492 (اکسیدهای آهن)، CI 77499 (اکسیدهای آهن)، CI 77718 (تالک)، CI 77510 (نمک اسید فروسیانیک حاوی ترکیبات آهنی)، CI 77007 (رنگ آبی سیر)، CI 77288 (سبز اکسید کروم)، CI 77289 (سبزهیدروکسید کروم)، CI 77742 (بنفش منگنز) باشد.


*: عناصر سازنده دارای منشأ آلی هستند.

 

گواهینامه: محصول آرایشی طبیعی و آلی توسط ECOCERT Greenlife مطابق با استاندارد ECOCERT تصدیق و گواهی شده است که در وب سایت http://cosmetics.ecocert.com موجود است.
درصد عناصرسازندة طبیعی: 100 درصد
درصد عناصر سازندة آلی: حداقل 20 درصد

vegan gluten

آزمایش روی حیوانات: هیچ آزمایشی روی حیوانات انجام نشده است، چه روی محصولات تکمیل شده یا روی عناصر سازنده.
عناصر سازنده با منشأ حیوانی: هیچ عنصری با منشأ حیوانی استفاده نشده است. گواهینامة بدون ظلم و ستم به حیوانات http://www.gocrueltyfree.org/shopper.
اشاره به نوع پوست: مناسب برای تمام انواع پوست شامل پوست حساس و پوست مستعد آکنه.

 v2 logo 5

دستورالعمل ها برای استفاده:

visage pola brune2بافت کرمی (خامه ای) آن اجازة ترکیب طبیعی با پوست را می دهد. این سایة چشم با انگشت استفاده می شود. مقدارکمی از آن را بردارید و روی پلکتان بمالید. از یک براش کوچک استفاده کنید و آن را روی پلک پخش کنید. شما می توانید تنها از یک رنگ روی پلکتان استفاده کنید، و یا اینکه رنگ ها را چنانچه می خواهید باهم ترکیب کنید. برای آنکه نتیجة بادوام تری داشته باشید، از آن بصورت یک پودر سایه استفاده کنید.

 نکتة زیبایی ZAO: این چهارمحصول همچنین می توانند به طرق مختلفی بغیر از سایة چشم استفاده شوند:
شمارة 251 (رنگ مسی) می تواند بعنوان یک رژ گونه یا رژلب ماندگار عالی هم استفاده شود.
شمارة 252 (بامبو) یک اصلاح کنندة و کانسیلر ایده آل برای پوشش قرمزی بر روی پوست صورت است.
شمارة 253 (ارغوانی) همانند شمارة 251 می تواند بعنوان یک رژ گونه یا رژلب ماندگار عالی هم استفاده شود و همچنین پوشش دهنده زردیهای ضورت.
شمارة 254 (برنز طلایی) یک اصلاح کنندة و پوشش دهنده عالی  برای نقاط بنفش مایل به زرد روی صورت می باشد.


doc oapcreme ENG 3چطور اصلاح کنندة صحیحی را انتخاب کنیم: قاعدة اصلی رنگ درمورد سه رنگ اصلی استفاده می شود: رنگ بدست آمده با ترکیب دو رنگ اصلی، خنثی می کند یا بوسیلة رنگ سوم خنثی می شود.

قرمز با ترکیب آبی و زرد، خنثی می شود: سبز

ترکیب آبی و قرمز، بنفش را ایجاد می کند و خنثی می شود (خنثی می کند): زرد

 

تمرکز روی برخی عناصر سازنده:

پودر ساقة Bambusa arundinacea (پودر یا گرد ساقة بامبوی تفکیک شده به اجزاء بسیار ریز):
این ماده پوست بیرونی بدن انسان را احیا می کند.bamboo123rf L
یک مادة سفید استخراج شده از گره های بامبو. این دراصل مرکب از سیلیکای خالص می باشد و درطب مشرقی بصورت وسیعی استفاده شده است. سیلیکای آلی، که یک مؤلفة بافت پیوندی است، در سرتاسر بدن انسان وجود دارد و لایة بیرونی پوست را احیا می کند. درطول زمان، سیلیکای فوقانی کاهش می یابد که سبب حذف کانی ها و مواد معدنی و زوال کشسانی پوست می شود. بنابراین باید پوست مرتباً با مواد ماوراء پوستی ترمیم شود.

Gingko123rf L2عصاره برگ جینکو بیلوبا Ginkgo biloba :
آنتی اکسیدان
یک وسیلة کمکی برای ترمیم پوست و آنتی اکسیدان فوق العاده، یک عنصر آرایشی استثنائی است. این محصول، یک پوشش یا محافظ بسیار مؤثر دربرابر رادیکال های آزاد است که مسئول بالارفتن سن سلول ها هستند.
 

عصارة برگ Ilex paraguariensis*(عصارة برگyerba mate):

آنتی اکسیدان و رنگ دهنده
Yerba mate در سنت های معالجة آمریکای جنوبی استفاده شده است، بویژه بعنوان یک آنتی اکسیدان بعلت درصد بالای پلی فنول های گنجانده شده در آن و همچنین بعنوان یک محرک بعلت محتوای کافئین آن.

نقره (پودر یا گرد نقرة تبدیل شده به ذرات ریز):
مادة محافظ طبیعی
این ریزذرات نقرة خالص (بویژه روی پوست و غشاءهای مخاطی)،گندزدا و همچنین آنتی باکتریال هستندکه بدان وسیله از محصول و پوست حفاظت می شود. ریزنقره اغلب درکرم ها برای درمان سوختگی ها استفاده شده است. تقریباً تمام محصولات درگسترة ZAO (بجز دو ماتیک یا خط لب) شامل ریزذرات نقرة خالص (یک محافظ طبیعی) هستند.

سیلیکا (سیلیکای آلی):
رنگ دهنده و مرطوب کننده
بدن انسان شامل حدود هفت گرم سیلیکا است، خیلی بیشتر از هر مادة معدنی دیگری شامل آهن (وسیلیکا دومین مؤلفه یا جزء پوستة زمین با یک سهم 28 درصد پس از اکسیژن با سهم 47 درصد می باشد). یک خصوصیت ذاتی سیلیکا (سیلیس) آنست که به بدن اجازه می دهد تا بطورمؤثری مواد معدنی و ویتامین ها را جذب و تلفیق کند. بافت پیوندی بدن انسان (دیوارة سلول) مرکب از کولاژن و الاستین است. این مولکول ها نیاز به سیلیکا دارند، که از سن بیست سالگی دیگر سنتز نمی شود. یک منبع خارجی بویژه برای پوست لازمست. به این دلیل، بیشتر محصولاتZAO حاوی سیلیکای آلی هستند.

 

چطورمحصولتان را دوباره پرکنید (تعویض کنید):
درنتیجة یک سیستم ساده و ابتکاری، تقریباً تمام محصولات ZAO قابل تعویض و پرکردن مجدد هستند. این یدکی ها از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هستند، هزینه ها و بسته بندی ها را کاهش می دهند. تمام سایه ها را براحتی امتحان کرده و تغییر بدهید تا به رنگ دلخواهتان برسید. محصولات بامبو همچنین با یک کیسة کوچک درجة یک ارائه شده اند، که آنها را مناسب تر و بادوام تر می کند- پس می توانید یک یدکی پس از دیگری داشته باشید. . . هیچ چیزی از این ساده تر نیست! یدکی ها را بگیرید و به خلاقیت خود اجازه بدهید رها شود.

recharge OAP

 یدکی

 111251

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Go to top