Menu

mascara poche brosse1        

رنگها:

nuancier mascara2

 ریمل مژه و ابرو، سلاح مخفی شما است. این محصول، ظاهر شما را بهبود می دهد و رنگ فشرده و قوی را به شما ارائه کرده است. ریمل مژه و ابروی Zao (Mascara)، احتمال قرمزی و برافروختگی (تحریک) چشمان شما را کاهش می دهد. این محصول حاوی مواد خام با کیفیت بالایی است که برای استفادة منظم و چشمان حساس بسیار مناسب است.
روکش بامبوی رنگی، با ترکیب طراحی مدرن و سنتی استادانه، از اصالت و مهارت سرچشمه می گیرد. این محصول با یک کیسة نخی کوچک همانند یک جواهرمحافظت شده است. این ارائة زیبا همچنین محصول ZAO را تبدیل به یک هدیة کامل می کند.

 

 

مشخصات فیزیکی و شیمیایی محصول:
وزن خالص: 9 میلی لیتر
قابل تعویض یا پرسازی مجدد: خیر
فهرست عناصرسازنده (ONCI/NFCA): محلول آبی (آب)، گلیسیرین،** آب برگ/ ساقه/ گل salvia sclarea (clary)،* glyceryl rosinate، اسید isostearic، acacia Senegal (صمغ acacia Senegal)، الکل cetearyl، سلولز،myristoylpullulan ،argilla، میکا، montmorillonite، kaolin، glyceryl steatate، سیلیکا، سیلیکات آلومینیوم منیزیوم، پروتئین گندم هیدرولیزة palmitoyl پتاسیم، روغن دانة plukenetia volubilis، sucrose stearate، CI 77820 (نقره)، پودر ساقة bambusa arundinacea، روغن persea gratissima (آووکادو)،* عصارة برگ olea europaea (عصارة برگ درخت زیتون)، عصارة olea europaea، الکل، maltodextrin.
می تواند شامل -/+ : CI 77491 (دی اکسید تیتانیوم)، CI 77492 (اکسیدهای آهن)، CI 77499 (اکسیدهای آهن) باشد.

*: مواد سازنده ارگانیک محصولات از مزارع مخصوص محصولات ارگانیک تهیه گردیده است.

 

گواهینامه: محصول آرایشی طبیعی و آلی توسط ECOCERT Greenlife مطابق با استاندارد ECOCERT تصدیق و گواهی شده است که در وب سایت http://cosmetics.ecocert.com موجود است.
درصد عناصرسازندة طبیعی: 100 درصد
درصد عناصر سازندة آلی: حداقل 20 درصد

vegan gluten

آزمایش روی حیوانات: هیچ آزمایشی روی حیوانات انجام نشده است، چه روی محصولات تکمیل شده یا روی عناصر سازنده.
عناصر سازنده با منشأ حیوانی: هیچ عنصری با منشأ حیوانی استفاده نشده است. گواهینامة بدون ظلم و ستم به حیوانات http://www.gocrueltyfree.org/shopper.
اشاره به نوع پوست: مناسب برای تمام انواع پوست شامل پوست حساس و پوست مستعد آکنه.

 v2 logo 5

دستورالعمل ها برای استفاده:

visage pola brune2از مژگان بالایی شروع کنید، برس را بصورت افقی نزدیک ریشة مژه ها نگه دارید و آن را با یک حرکت زیگزاگ حرکت بدهید درحالیکه به پایین نگاه می کنید. روی دو انتها تمرکز کنید تا چشمتان را بزرگتر نشان بدهد. ضربة اندکی به مژه هایتان بزنید زمانیکه از ریمل مژه و ابرو برروی مژگان پایینی استفاده می کنید، این کار تضمین می کند که بار اضافه ای روی مژه های شما نیست.

 نکتة زیبایی ZAO: ریمل مژه و ابرو، یک آیتم کلیدی در زیبایی شماست. برخی نکات برای زیبایی راحت و سریع: قبل از استفاده از ریمل مژه و ابرو، همیشه مطمئن شوید که مژه هایتان خشک هستند و هیچ گونه کرم یا روغنی روی آنها نیست. سپس به آنها پودر بپاشید. این آماده سازی مژه ها به شما اطمینان می دهدکه ریمل هیچگونه لکه ای ایجاد نمی کند و مدت طولانی تری دوام خواهد داشت. به آرامی و با یک حرکت، درب ریمل را باز کنید. از پمپ زنی یا تلمبه زنی اجتناب کنید. اگر این کار را بکنید بآرامی بافت آن از بین می رود. اگر قطرات ریزی از ریمل پس از استفاده از آن روی پوستتان ریخت، منتظر بمانید تا خشک شود سپس بآرامی آنها را با یک اسفنج نرم و نخی پاک کنید. اگر قبلاً زیرسازی کرده اید، همچنین می توانید ضربة آهسته ای به اسفنج بزنید تا مطمئن شوید آرایشتان پاک نمی شود.

تمرکز روی برخی عناصر سازنده:

صمغ Acacia Senegal:GommeArabique ArabicGum
تقویت کننده و تسکین دهنده
صمغ Acacia یا صمغ عربی، از درخت acacia Senegal استخراج شده است، بعنوان یک عامل پیوند استفاده شده است که ریمل را بهبود می دهد و خط چشم را حفظ می کند. وفور پلی ساکاریدها و گلیکوپروتئین ها همچنین آن را تبدیل به یک وسیلة آرایش بالابرندة واقعی می کند. بعلاوه، acacia دارای خصوصیات درمانی، نرم کننده و آرامبخش است که به پیشگیری از تحریک کمک می کنند.

saugeآب ساقه/ برگ/ گل Salvia sclarea (clary)* (هیدروسول آلی):
رنگ دهنده
Sage hydrosol نیروی حیاتی را اعاده می کند و ترشحات چربی را متعادل می کند. این بعنوان یک داروی قابض برای پوست خسته یا بالغ، ایده آل است. این محصول همچنین برای مژه ها استفاده می شود و به آنها قدرت و درخشندگی می دهد.

پودر ساقة Bambusa arundinacea (پودر یا گرد ساقة بامبوی تفکیک شده به اجزاء بسیار ریز):
این ماده پوست بیرونی بدن انسان را احیا می کند.bamboo123rf L
یک مادة سفید استخراج شده از گره های بامبو. این دراصل مرکب از سیلیکای خالص می باشد و درطب مشرقی بصورت وسیعی استفاده شده است. سیلیکای آلی، که یک مؤلفة بافت پیوندی است، در سرتاسر بدن انسان وجود دارد و لایة بیرونی پوست را احیا می کند. درطول زمان، سیلیکای فوقانی کاهش می یابد که سبب حذف کانی ها و مواد معدنی و زوال کشسانی پوست می شود. بنابراین باید پوست مرتباً با مواد ماوراء پوستی ترمیم شود.

Mascara ombre redنقره (پودر یا گرد نقرة تبدیل شده به ذرات ریز):
مادة محافظ طبیعی
این ریزذرات نقرة خالص (بویژه روی پوست و غشاءهای مخاطی)،گندزدا و همچنین آنتی باکتریال هستندکه بدان وسیله از محصول و پوست حفاظت می شود. ریزنقره اغلب درکرم ها برای درمان سوختگی ها استفاده شده است. تقریباً تمام محصولات درگسترة ZAO (بجز دو ماتیک یا خط لب) شامل ریزذرات نقرة خالص (یک محافظ طبیعی) هستند.

سیلیکا (سیلیکای آلی):
رنگ دهنده و مرطوب کننده
بدن انسان شامل حدود هفت گرم سیلیکا است، خیلی بیشتر از هر مادة معدنی دیگری شامل آهن (وسیلیکا دومین مؤلفه یا جزء پوستة زمین با یک سهم 28 درصد پس از اکسیژن با سهم 47 درصد می باشد). یک خصوصیت ذاتی سیلیکا (سیلیس) آنست که به بدن اجازه می دهد تا بطورمؤثری مواد معدنی و ویتامین ها را جذب و تلفیق کند. بافت پیوندی بدن انسان (دیوارة سلول) مرکب از کولاژن و الاستین است. این مولکول ها نیاز به سیلیکا دارند، که از سن بیست سالگی دیگر سنتز نمی شود. یک منبع خارجی بویژه برای پوست لازمست. به این دلیل، بیشتر محصولاتZAO حاوی سیلیکای آلی هستند.

 

 

 

 

Go to top