Menu

Matt eye shadow new ombre s

 

استفاده از سایة چشم می تواند شکل و اندازة چشمان شما را تغییر بدهد. ترکیب رنگ ها می تواند چشمان شما را تقویت و زیباتر کند. یدکی ها را با انتخاب های متعدد تطبیق بدهید. برای یک ظاهر مات، شمارة 204 صورتی مسن طلایی و شمارة 205 بنفش تیره را امتحان کنید- این دوتا رنگ دارای درخشندگی هستند. توجه کنید که تمام پودرهای ما بدون تالک (talc یا طلق) هستند.
پوشش بامبوی رنگ شده، با ترکیب طرح سنتی استادانه و مدرن، از اصالت و مهارت سرچشمه می گیرد. این پوشش با یک کیسة کوچک نخی مانند یک جواهر حفاظت شده است. این ظاهر زیبا بهمراه یدکی های سرزنده، گسترة محصولات ZAO را تبدیل به یک هدیة کامل می کند.        

رنگها:

nuancierOAP mate

 

مشخصات فیزیکی و شیمیایی محصول:
وزن خالص: 3 گرم
قابل تعویض یا پرسازی مجدد: بله
فهرست عناصرسازنده (ONCI/NFCA) (207-201):  میکا، نشاستة ZEA MAYS (نشاستة ZEA MAYS (ذرت))*، نمک فلز روی، SQUALANE، سیلیکا، BISABOLOL، LAUROYL LYSINE، CI 77820 (نقره)، کره یا روغن BUTYROSPERMUM PARKII (کره یا روغن درخت روغن قلم)*، کره یا روغن دانة کاکائوی THEOBROMA (کره یا روغن دانة کاکائوی THEOBROMA (کاکائو))*، OAP olive1روغن دانة MACADAMIA TERNIFOLIA،* پودر ساقة BAMBUSA ARUNDINACEA، alpha-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE،عصارة برگ OLEA EUROPAEA (عصارة برگ درخت زیتون)، محلول آبی (آب)، الکل، MALTODEXTRIN، عصارة OLEA EUROPAEA، عصارة ریشة ZINGIBER OFFICINALE (عصارة ریشة زنجبیل)، فسفات ریبوفلاوین سدیم، اکسید آلومینیوم. همچنین می تواند شامل -/+: CI 77891 (دی اکسید تیتانیوم)، CI 77491 (اکسیدهای آهن)، CI 77492 (اکسیدهای آهن)، CI 77499 (اکسیدهای آهن)، تالک (TALC)، CI 77510 (نمک اسید فروسیانیک دارای ترکیبات آهنی)، CI 77007 (رنگ های آبی سیر)، CI 77288 (سبز اکسید کروم)، CI 77742 (بنفش منگنز) باشد.

فهرست عناصرسازنده (INCI/CTFA) (208): میکا، نشاستة ZEA MAYS (نشاستة ZEA MAYS (ذرت))،* نمک یا استر فلز روی، سیلیکا، SQUALANE، BISABOLOL، LAUROYL LYSINE، پودر ساقة BAMBUSA ARUNDINACEA، کرة (روغن) دانة کاکائوTHEOBROMA (کره یا روغن دانة کاکائو)،* CI 77820(نقره)، کره یا روغن BUTYROSPERMUM PARKII (کره یا روغن BUTYROSPERMUM PARKII (درخت روغن قلم))،* عصارة برگ OLEA EUROPAEA (عصارة برگ درخت زیتون)، محلول آبی (آب)، الکل، MALTODEXTRIN، عصارة OLEA EUROPAEA، عصارة ریشة ZINGIBER OFFICINALE (عصارة ریشة زنجبیل). می تواند شامل -/+ : CI 77891 (دی اکسید تیتانیوم)، CI 77491 (اکسیدهای آهن)، CI 77492 (اکسیدهای آهن)، CI 77499 (اکسیدهای آهن)، CI 77007 (رنگ آبی سیر)، CI 77742 (بنفش منگنز) باشد.

*: عناصر سازنده دارای منشأ آلی هستند.

گواهینامه: محصول آرایشی طبیعی و آلی توسط ECOCERT Greenlife مطابق با استاندارد ECOCERT تصدیق و گواهی شده است که در وب سایت http://cosmetics.ecocert.com موجود است.
درصد عناصرسازندة طبیعی: 100 درصد
درصد عناصر سازندة آلی: حداقل 10 درصد

vegan gluten

آزمایش روی حیوانات: هیچ آزمایشی روی حیوانات انجام نشده است، چه روی محصولات تکمیل شده یا روی عناصر سازنده.
عناصر سازنده با منشأ حیوانی: هیچ عنصری با منشأ حیوانی استفاده نشده است. گواهینامة بدون ظلم و ستم به حیوانات http://www.gocrueltyfree.org/shopper.
اشاره به نوع پوست: مناسب برای تمام انواع پوست شامل پوست حساس و پوست مستعد آکنه.

 v2 logo 5

دستورالعمل ها برای استفاده:

visage pola brune2سایة چشم مات برای یک نتیجة "بی اثر" یا طبیعی و همچنین یک نتیجة قوی یا "چشم دودگرفته" توصیه شده است. بافت مطلوب این سایه، استفاده از آن را ساده می کند. از رنگ روشن تری روی کل پلک با استفاده از یک اپلیکاتور اسفنجی استفاده کنید. از یک سایة چشم متوسط روی گوشة بیرونی چشم و زیر ابرو با استفاده از یک برس مدور استفاده کنید. با یک خط نازک از سایة تیره درامتداد خط کنارة چشمتان، آرایش خود را کامل کنید. از یک برس زاویه دار برای تقویت چشمان خود استفاده کنید.

 نکتة زیبایی ZAO: برای آنکه چشمان شما کشیده بنظر برسند، از یک سایة چشم مات شفاف روی کل پلک استفاده کنید. آنگاه از یک برس زاویه دار مرطوب استفاده کنید، از یک سایة مات تیره بعنوان خط چشم استفاده کنید. از گوشة داخلی چشم، منحنی مژگان بالایی را بسمت گوشة بیرونی دنبال کنید. این کار باعث می شود چشمان شما باز شوند.

 

 

تمرکز روی برخی عناصر سازنده:

پودر ساقة Bambusa arundinacea (پودر یا گرد ساقة بامبوی تفکیک شده به اجزاء بسیار ریز):
این ماده پوست بیرونی بدن انسان را احیا می کند.bamboo123rf L
یک مادة سفید استخراج شده از گره های بامبو. این دراصل مرکب از سیلیکای خالص می باشد و درطب مشرقی بصورت وسیعی استفاده شده است. سیلیکای آلی، که یک مؤلفة بافت پیوندی است، در سرتاسر بدن انسان وجود دارد و لایة بیرونی پوست را احیا می کند. درطول زمان، سیلیکای فوقانی کاهش می یابد که سبب حذف کانی ها و مواد معدنی و زوال کشسانی پوست می شود. بنابراین باید پوست مرتباً با مواد ماوراء پوستی ترمیم شود.

نقره (پودر یا گرد نقرة تبدیل شده به ذرات ریز):
مادة محافظ طبیعی
این ریزذرات نقرة خالص (بویژه روی پوست و غشاءهای مخاطی)،گندزدا و همچنین آنتی باکتریال هستندکه بدان وسیله از محصول و پوست حفاظت می شود. ریزنقره اغلب درکرم ها برای درمان سوختگی ها استفاده شده است. تقریباً تمام محصولات درگسترة ZAO (بجز دو ماتیک یا خط لب) شامل ریزذرات نقرة خالص (یک محافظ طبیعی) هستند.
سیلیکا (سیلیکای آلی):
رنگ دهنده و مرطوب کننده
بدن انسان شامل حدود هفت گرم سیلیکا است، خیلی بیشتر از هر مادة معدنی دیگری شامل آهن (وسیلیکا دومین مؤلفه یا جزء پوستة زمین با یک سهم 28 درصد پس از اکسیژن با سهم 47 درصد می باشد). یک خصوصیت ذاتی سیلیکا (سیلیس) آنست که به بدن اجازه می دهد تا بطورمؤثری مواد معدنی و ویتامین ها را جذب و تلفیق کند. بافت پیوندی بدن انسان (دیوارة سلول) مرکب از کولاژن و الاستین است. این مولکول ها نیاز به سیلیکا دارند، که از سن بیست سالگی دیگر سنتز نمی شود. یک منبع خارجی بویژه برای پوست لازمست. به این دلیل، بیشتر محصولاتZAO حاوی سیلیکای آلی هستند.

 

چطورمحصولتان را دوباره پرکنید (تعویض کنید):
درنتیجة یک سیستم ساده و ابتکاری، تقریباً تمام محصولات ZAO قابل تعویض و پرکردن مجدد هستند. این یدکی ها از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هستند، هزینه ها و بسته بندی ها را کاهش می دهند. تمام سایه ها را براحتی امتحان کرده و تغییر بدهید تا به رنگ دلخواهتان برسید. محصولات بامبو همچنین با یک کیسة کوچک درجة یک ارائه شده اند، که آنها را مناسب تر و بادوام تر می کند- پس می توانید یک یدکی پس از دیگری داشته باشید. . . هیچ چیزی از این ساده تر نیست! یدکی ها را بگیرید و به خلاقیت خود اجازه بدهید رها شود.

recharge OAP

 یدکی

 111204

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Go to top