Menu

Mineral touch aimant 1        

سایه چشم پودری مینرال یا Mineral Touch یک سایة چشم با منشأ معدنی (مواد کانی) است. این محصول دارای اثر مرواریدی روی چشمان شما می باشد. Mineral Touch می تواند با انگشت یا برس استفاده شود. این همانند تمام پودرهای ما، یک پودرمعدنی بدون talc (طلق، تالک) می باشد.

روکش بامبوی رنگ شده، با ترکیب طراحی مدرن و سنتی استادانه، از اصالت و مهارت سرچشمه می گیرد. این محصول با یک کیسة نخی کوچک مانند یک جواهر محافظت شده است. این ارائة زیبا از این محصول بهمراه یدکی های تازه و سرزنده اش، آن را تبدیل به یک هدیة کامل می کند.

رنگها:

nuancier mineral touch3

مشخصات فیزیکی و شیمیایی محصول:
وزن خالص: 2 گرم
قابل تعویض یا پرسازی مجدد: خیر
mineral touch livretفهرست عناصرسازنده (ONCI/NFCA): پودر ORYZA SATIVA (پودر یا گرد برنج)،* میکا، سیلیکا، نمک فلز روی، روغن دانة CUCURBITA PEPO (روغن دانة کدوتنبل)،* روغن سویای GLYCINE (روغن دانة سویا)،* عصارة ریشةSENTICOSUS (ELEUTHERO)ACANTHOPANAX، پودر یا گرد ساقة BAMBUSA ARUNDINACEA، CI 77820 (نقره)، عصارة برگ GINKGO BILOBA، محلول آبی (آب)، الکل، عطر (رایحه)، LIMONENE LINALOOL. می تواند شامل -/+ : CI 77891 (دی اکسید تیتانیوم)، CI 77491 (اکسیدهای آهن)، CI 77492 (اکسیدهای آهن)، CI 77499 (اکسیدهای آهن)، CI 77947 (اکسیدهای روی)، CI 77510 (نمک اسید فروسیانیک حاوی ترکیبات آهن)، CI 77007 (رنگ آبی سیر)، CI 77288 (سبز اکسید کروم)، CI 77289 (سبز هیدروکسید کروم)، CI 77742 (بنفش منگنز) باشد.

*: عناصر سازنده دارای منشأ آلی هستند.

 

گواهینامه: محصول آرایشی طبیعی و آلی توسط ECOCERT Greenlife مطابق با استاندارد ECOCERT تصدیق و گواهی شده است که در وب سایت http://cosmetics.ecocert.com موجود است.
درصد عناصرسازندة طبیعی: 100 درصد
درصد عناصر سازندة آلی: حداقل 34 درصد

vegan gluten

آزمایش روی حیوانات: هیچ آزمایشی روی حیوانات انجام نشده است، چه روی محصولات تکمیل شده یا روی عناصر سازنده.
عناصر سازنده با منشأ حیوانی: هیچ عنصری با منشأ حیوانی استفاده نشده است. گواهینامة بدون ظلم و ستم به حیوانات http://www.gocrueltyfree.org/shopper.
اشاره به نوع پوست: مناسب برای تمام انواع پوست شامل پوست حساس و پوست مستعد آکنه.

 v2 logo 5

دستورالعمل ها برای استفاده:

visage pola brune2سایه چشم پودری مینرال برای داشتن ظاهری پیچیده و کامل بسیار ایده آل است. این محصول دارای بافتی دوست داشتنی است که به پوست احساس تازگی می دهد. محصولات با نتیجه یا اثر مرواریدی برای چشمان کوچک تر یا گودرفته توصیه شدند. از یک رنگ روشن تر روی تمام پلکتان با کمک یک اپلیکاتور اسفنجی استفاده کنید. یک سایه با شدت رنگ متوسط را روی گوشة بیرونی چشم و زیر ابروها به کمک یک برس مدور استفاده کنید. آرایشتان را با یک خط نازک از یک سایة تیره درامتداد خط چشمتان تکمیل کنید

 نکتة زیبایی ZAO: برای داشتن نگاهی گیرا و نافذ، از یک رنگ بسیار روشن درگوشة چشم استفاده کنید. این کار سبب می شود چشمان شما برق بزنند، پس آن را فراموش نکنید. فقط از برس خودتان استفاده کنید تا پودرهای اضافی را پاک کنید. این برس بسیار راحت استفاده می شود.

 

تمرکز روی برخی عناصر سازنده:

پودر ساقة Bambusa arundinacea (پودر یا گرد ساقة بامبوی تفکیک شده به اجزاء بسیار ریز):
این ماده پوست بیرونی بدن انسان را احیا می کند.bamboo123rf L
یک مادة سفید استخراج شده از گره های بامبو. این دراصل مرکب از سیلیکای خالص می باشد و درطب مشرقی بصورت وسیعی استفاده شده است. سیلیکای آلی، که یک مؤلفة بافت پیوندی است، در سرتاسر بدن انسان وجود دارد و لایة بیرونی پوست را احیا می کند. درطول زمان، سیلیکای فوقانی کاهش می یابد که سبب حذف کانی ها و مواد معدنی و زوال کشسانی پوست می شود. بنابراین باید پوست مرتباً با مواد ماوراء پوستی ترمیم شود.

rice 123rf2پودر Oryza sativa (برنج) (پودر برنج آلی):
نرم و صاف می کند.
پودر برنج، یکی از قدیمی ترین عناصر آرایشی است. این پودر دارای توانایی حذف چربی از پوست بدون ایجاد لختگی می باشد.
 
روغن دانة Curcubita pepo (روغن دانة افشرة نارنج آلی):
باز زنده کننده و مرطوب کننده
افشرة نارنج، بومی قارة آمریکای شمالی است. این محصول به اروپا پس از کشف آمریکای شمالی توسط Christopher Columbus معرفی شد. از آن زمان ببعد، این محصول بخاطر مزایای آن شناخته شده است. محتوای بالای اسیدهای چرب آن و ویتامین E، آن را تبدیل به یک عنصر آرایشی بسیار خوب کرده است. عامل واقعی مراقبت از پوست دارای ویژگی های نرم کننده و مرطوب کننده می باشد. این همچنین عامل تحریک کننده (محرک) و تقویت کننده می باشد.Courge Pumpkin

نقره (پودر یا گرد نقرة تبدیل شده به ذرات ریز):
مادة محافظ طبیعی
این ریزذرات نقرة خالص (بویژه روی پوست و غشاءهای مخاطی)،گندزدا و همچنین آنتی باکتریال هستندکه بدان وسیله از محصول و پوست حفاظت می شود. ریزنقره اغلب درکرم ها برای درمان سوختگی ها استفاده شده است. تقریباً تمام محصولات درگسترة ZAO (بجز دو ماتیک یا خط لب) شامل ریزذرات نقرة خالص (یک محافظ طبیعی) هستند.

سیلیکا (سیلیکای آلی):
رنگ دهنده و مرطوب کننده
بدن انسان شامل حدود هفت گرم سیلیکا است، خیلی بیشتر از هر مادة معدنی دیگری شامل آهن (وسیلیکا دومین مؤلفه یا جزء پوستة زمین با یک سهم 28 درصد پس از اکسیژن با سهم 47 درصد می باشد). یک خصوصیت ذاتی سیلیکا (سیلیس) آنست که به بدن اجازه می دهد تا بطورمؤثری مواد معدنی و ویتامین ها را جذب و تلفیق کند. بافت پیوندی بدن انسان (دیوارة سلول) مرکب از کولاژن و الاستین است. این مولکول ها نیاز به سیلیکا دارند، که از سن بیست سالگی دیگر سنتز نمی شود. یک منبع خارجی بویژه برای پوست لازمست. به این دلیل، بیشتر محصولاتZAO حاوی سیلیکای آلی هستند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Go to top