Menu

masc vol1

 

فرمول "حجم دهنده و پوشش دهندة" ریمل مژه و ابروی ZAO اجازه می دهد تا مژه هایتان را ضخیم تر کنید و به آنها حجم بدهید. شکا خاص برس آن، به شما اجازه می دهد تا مژه هایتان را براحتی ضخیم کنید.
روکش بامبوی رنگی، با ترکیب طراحی مدرن و سنتی استادانه، از اصالت و مهارت سرچشمه می گیرد. این محصول با یک کیسة نخی کوچک همانند یک جواهرمحافظت شده است. این ارائة زیبا همچنین محصول ZAO را تبدیل به یک هدیة کامل می کند. 
        

رنگها:

nuancier masc vol v2

 

مشخصات فیزیکی و شیمیایی محصول:
وزن خالص: 9 میلی لیتر
قابل تعویض یا پرسازی مجدد: خیر
فهرست عناصرسازنده (ONCI/NFCA): عصارة PHYLLOSTACHYS،* DIMER DILINOLEYL DIMER DILINOLEATE، صمغ ACACIA SENEGAL، روغن جوجوبای هیدروژنه، HEPTYL UNDECYLENATE، گلیسیرین،**SUCROSE PALMITATE، GLYCERYL ROSINATE، سلولز، CETEARYL، الکل، GLYCERYL STEARATE، سیلیکا، گلیسریل،PALMITOYLPOTASIUM، پروتئین گندم هیدرولیزه، سلولز ریزکریستال، روغن PERSEA GRATISSIMA (روغن آووکادو)*، پودرساقة BAMBUSA ARUNDINACEA، صمغ سلولز، CI 77820 (نقره)، روغن یا کرة BUTYROSPERMUM PARKII (روغن درخت روغن قلم)،* کره یا روغن ELAEIS GUINEENSIS (روغن درخت خرما)، عصارة میوة درخت انار،* روغن دانة چینی SIMMONDSIA (روغن جوجوبا)*.
می تواند شامل -/+: CI 77491 (اکسیدهای آهن)، CI 77492 (اکسیدهای آهن)، CI 77499 (اکسیدهای آهن) باشد.

*: مواد سازنده ارگانیک محصولات از مزارع مخصوص محصولات ارگانیک تهیه گردیده است.

 

گواهینامه: محصول آرایشی طبیعی و آلی توسط ECOCERT Greenlife مطابق با استاندارد ECOCERT تصدیق و گواهی شده است که در وب سایت http://cosmetics.ecocert.com موجود است.
درصد عناصرسازندة طبیعی: 100 درصد
درصد عناصر سازندة آلی: حداقل 45 درصد

vegan gluten

آزمایش روی حیوانات: هیچ آزمایشی روی حیوانات انجام نشده است، چه روی محصولات تکمیل شده یا روی عناصر سازنده.
عناصر سازنده با منشأ حیوانی: هیچ عنصری با منشأ حیوانی استفاده نشده است. گواهینامة بدون ظلم و ستم به حیوانات http://www.gocrueltyfree.org/shopper.
اشاره به نوع پوست: مناسب برای تمام انواع پوست شامل پوست حساس و پوست مستعد آکنه.

 v2 logo 5

دستورالعمل ها برای استفاده:

visage pola brune2از مژگان بالایی شروع کنید، برس را بصورت افقی نزدیک ریشة مژه ها نگه دارید و آن را با یک حرکت زیگزاگ حرکت بدهید درحالیکه به پایین نگاه می کنید. روی دو انتها تمرکز کنید تا چشمتان را بزرگتر نشان بدهد. ضربة اندکی به مژه هایتان بزنید زمانیکه از ریمل مژه و ابرو برروی مژگان پایینی استفاده می کنید، این کار تضمین می کند که بار اضافه ای روی مژه های شما نیست.

 نکتة زیبایی ZAO: ریمل مژه و ابرو، یک آیتم کلیدی در زیبایی شماست. برخی نکات برای زیبایی راحت و سریع: قبل از استفاده از ریمل مژه و ابرو، همیشه مطمئن شوید که مژه هایتان خشک هستند و هیچ گونه کرم یا روغنی روی آنها نیست. سپس به آنها پودر بپاشید. این آماده سازی مژه ها به شما اطمینان می دهدکه ریمل هیچگونه لکه ای ایجاد نمی کند و مدت طولانی تری دوام خواهد داشت. به آرامی و با یک حرکت، درب ریمل را باز کنید. از پمپ زنی یا تلمبه زنی اجتناب کنید. اگر این کار را بکنید بآرامی بافت آن از بین می رود. اگر قطرات ریزی از ریمل پس از استفاده از آن روی پوستتان ریخت، منتظر بمانید تا خشک شود سپس بآرامی آنها را با یک اسفنج نرم و نخی پاک کنید. اگر قبلاً زیرسازی کرده اید، همچنین می توانید ضربة آهسته ای به اسفنج بزنید تا مطمئن شوید آرایشتان پاک نمی شود.

تمرکز روی برخی عناصر سازنده:

صمغ Acacia Senegal:GommeArabique ArabicGum
تقویت کننده و تسکین دهنده
صمغ Acacia یا صمغ عربی، از درخت acacia Senegal استخراج شده است، بعنوان یک عامل پیوند استفاده شده است که ریمل را بهبود می دهد و خط چشم را حفظ می کند. وفور پلی ساکاریدها و گلیکوپروتئین ها همچنین آن را تبدیل به یک وسیلة آرایش بالابرندة واقعی می کند. بعلاوه، acacia دارای خصوصیات درمانی، نرم کننده و آرامبخش است که به پیشگیری از تحریک کمک می کنند.

عصارة Phyllostachis Nigra (هیدروسول برگهای بامبوی آلی):
پوست بیرونی را احیا می کند.
محصول تقطیر برگهای بامبو؛ عمدتاً مرکب از سیلیکای خالص است و درطب مشرقی بسیار استفاده شده است. سیلیکای آلی، که یک مؤلفة بافت پیوندی است، درتمام بدن انسان وجود دارد و با درگیری در سنتز کولاژن و الاستین، پوست بیرونی را احیا می کند. درطول زمان، سیلیکای عمدة ما کاهش می یابد و سبب حذف مواد معدنی و زوال کشسانی پوست می شود. بنابراین باید پوست را مرتباً با منابع فراپوستی تغذیه کنیم. به این دلیل، بیشتر محصولات ZAO حاوی سیلیکای آلی هستند.

bamboo123rf L

MascaraVolumeنقره (پودر یا گرد نقرة تبدیل شده به ذرات ریز):
مادة محافظ طبیعی
این ریزذرات نقرة خالص (بویژه روی پوست و غشاءهای مخاطی)،گندزدا و همچنین آنتی باکتریال هستندکه بدان وسیله از محصول و پوست حفاظت می شود. ریزنقره اغلب درکرم ها برای درمان سوختگی ها استفاده شده است. تقریباً تمام محصولات درگسترة ZAO (بجز دو ماتیک یا خط لب) شامل ریزذرات نقرة خالص (یک محافظ طبیعی) هستند.

سیلیکا (سیلیکای آلی):
رنگ دهنده و مرطوب کننده
بدن انسان شامل حدود هفت گرم سیلیکا است، خیلی بیشتر از هر مادة معدنی دیگری شامل آهن (وسیلیکا دومین مؤلفه یا جزء پوستة زمین با یک سهم 28 درصد پس از اکسیژن با سهم 47 درصد می باشد). یک خصوصیت ذاتی سیلیکا (سیلیس) آنست که به بدن اجازه می دهد تا بطورمؤثری مواد معدنی و ویتامین ها را جذب و تلفیق کند. بافت پیوندی بدن انسان (دیوارة سلول) مرکب از کولاژن و الاستین است. این مولکول ها نیاز به سیلیکا دارند، که از سن بیست سالگی دیگر سنتز نمی شود. یک منبع خارجی بویژه برای پوست لازمست. به این دلیل، بیشتر محصولاتZAO حاوی سیلیکای آلی هستند.

 

 

 

 

Go to top