Menu

visuel blush

 

صورتتان را تعریف کنید و با این رژگونه به آن یک برافروختگی سالم و بی نقص بدهید. این برای داشتن یک ظاهر طبیعی و پالوده است. توجه کنید که تمام پودرهای ما بدون تالک هستند. روکش بامبوی رنگ شدة ما، با ترکیب طراحی مدرن و استادانة سنتی، از اصالت و مهارت سرچشمه می گیرد. این محصول با یک کیسة نخی همانند یک جواهر حفاظت شده است. این ظاهر زیبا بهمراه یدکی های تازه، محصولات ZAO را تبدیل به یک هدیة کامل می کند.

 

 

رنگها:

nuancier faj        

 

 

مشخصات فیزیکی و شیمیایی محصول:FAJ violine
وزن خالص: 9 گرم
قابل تعویض یا پرسازی مجدد: بله

فهرست عناصرسازنده (INCI/CTFA): میکا، نشاستة ZEA MAYS (نشاستة ذرت ZEA MAYS)*، SQUALANE، سیلیکا، نمک یا استر روی، محلول آبی (آب)، LAUROYL LYSINE (اسیدآمینة LAUROYL)، کرة دانة کاکائوی THEOBROMA (کرة دانة کاکائو)، کرة BUTYROSPERMUM PARKII (درخت روغن قلم)،*CI 77820 (نقره)، عصارة برگ GINKGO BILOBA، عصارة HAEMATOCOCCUS PLUVIALIS، عصارة دانة کاکائوی THEOBROMA، پودر ساقةBAMBUSA ARUNDINACA، الکل، عصارة برگ بلوط سبز،* آب دریا، دکسترین حاوی مادة قندی، اکسید آلومینیوم، فسفات ریبوفلاوین سدیم. ممکن است شامل -/+: CI 77891 (دی اکسید تیتانیوم)، CI 77491 (دی اکسیدهای آهن)، CI 77492 (دی اکسیدهای آهن)، CI 77499 (دی اکسیدهای آهن)، CI 77742 (بنفش منگنز)، CI 7707 (رنگ آبی سیر) باشد.

*: عناصر سازنده دارای منشأ آلی هستند.
گواهینامه: محصول آرایشی طبیعی و آلی توسط ECOCERT Greenlife مطابق با استاندارد ECOCERT تصدیق و گواهی شده است که در وب سایت http://cosmetics.ecocert.com موجود است.
درصد عناصرسازندة طبیعی: 100 درصد
درصد عناصر سازندة آلی: حداقل 10 درصد

vegan gluten

آزمایش روی حیوانات: هیچ آزمایشی روی حیوانات انجام نشده است، چه روی محصولات تکمیل شده یا روی عناصر سازنده.
عناصر سازنده با منشأ حیوانی: هیچ عنصری با منشأ حیوانی استفاده نشده است. گواهینامة بدون ظلم و ستم به حیوانات http://www.gocrueltyfree.org/shopper.
اشاره به نوع پوست: مناسب برای تمام انواع پوست شامل پوست حساس و پوست مستعد آکنه.

 v2 logo 5دستورالعمل ها برای استفاده:

photo visage blonde از روش بسیار سادة "گونه های درحال لبخند" برای رژگونه استفاده کنید: از یک براش برای سرخی گونه هایتان با یک حرکت دورانی استفاده کنید. این تکنیک یک ظاهر تازه با یک نتیجة جوان سازی مجدد به صورتتان می دهد.

 نکتة زیبایی ZAO: همیشه بخاطر داشته باشیدکه چشمانتان را قبل از استفاده از خط چشم تمیز کنید. این کار باعث پیشگیری از هرگونه لکه یا سیاه شدن درطول روز خواهد شد. . . آیا بدنبال یک سایة تیره تر هستید؟ به سراغ پودر شمارة 344 بروید (شکلاتی)- این یک پودر پخته است که نمی تواند تنها برای برنزه سازی استفاده شود بلکه همچنین بعنوان یک پودر روزانه برای کاهش چربی یا درخشندگی پوست صورت کامل استفاده می شود.

 

 

 

تمرکز روی برخی عناصر سازنده:

 

پودر ساقة Bambusa arundinacea (پودر یا گرد ساقة بامبوی تفکیک شده به اجزاء بسیار ریز):

این ماده پوست بیرونی بدن انسان را احیا می کند.bamboo123rf L
یک مادة سفید استخراج شده از گره های بامبو. این دراصل مرکب از سیلیکای خالص می باشد و درطب مشرقی بصورت وسیعی استفاده شده است. سیلیکای آلی، که یک مؤلفة بافت پیوندی است، در سرتاسر بدن انسان وجود دارد و لایة بیرونی پوست را احیا می کند. درطول زمان، سیلیکای فوقانی کاهش می یابد که سبب حذف کانی ها و مواد معدنی و زوال کشسانی پوست می شود. بنابراین باید پوست مرتباً با مواد ماوراء پوستی ترمیم شود.

 کرة دانة کاکائوی Theobroma cocoa* (کرة کاکائوی آلی): 

مرطوب وحفاظت می کند
کرة کاکائو، پوست شما را درمقابل اثرات خارجی تهاجمی حفاظت می کند. این کره به حفظ سطوح رطوبت کمک می کند چنانچه اتلاف آب از روی پوست را با تشکیل یک مانع روی سطح پوست آهسته می کند. این کره قرن ها درآفریقا بعنوان مادة حفاظتی استفاده شده است تا انعطاف پذیری را برای پوست فراهم کند و همچنین از پوست های خشک و کبود مراقبت درمانی کند.

نقره (پودر یا گرد نقرة تبدیل شده به ذرات ریز):
مادة محافظ طبیعی
این ریزذرات نقرة خالص (بویژه روی پوست و غشاءهای مخاطی)،گندزدا و همچنین آنتی باکتریال هستندکه بدان وسیله از محصول و پوست حفاظت می شود. ریزنقره اغلب درکرم ها برای درمان سوختگی ها استفاده شده است. تقریباً تمام محصولات درگسترة ZAO (بجز دو رژلب یا خط لب) شامل ریزذرات نقرة خالص (یک محافظ طبیعی) هستند.

سیلیکا (سیلیکای آلی):

رنگ دهنده و مرطوب کننده

بدن انسان شامل حدود هفت گرم سیلیکا است، خیلی بیشتر از هر مادة معدنی دیگری شامل آهن (وسیلیکا دومین مؤلفه یا جزء پوستة زمین با یک سهم 28 درصد پس از اکسیژن با سهم 47 درصد می باشد). یک خصوصیت ذاتی سیلیکا (سیلیس) آنست که به بدن اجازه می دهد تا بطورمؤثری مواد معدنی و ویتامین ها را جذب و تلفیق کند. بافت پیوندی بدن انسان (دیوارة سلول) مرکب از کولاژن و الاستین است. این مولکول ها نیاز به سیلیکا دارند، که از سن بیست سالگی دیگر سنتز نمی شود. یک منبع خارجی بویژه برای پوست لازمست. به این دلیل، بیشتر محصولاتZAO حاوی سیلیکای آلی هستند.

 

چطورمحصولتان را دوباره پرکنید (تعویض کنید):
درنتیجة یک سیستم ابتکاری و ساده، تمام محصولات ما قابل پرسازی مجدد یا تعویض هستند. یدکی ها هزینه ها را کاهش می دهند، درحالیکه همچنین به شما اجازه می دهند تا خلاقیتتان را آزاد کنید و با دامنة وسیعی از رنگ ها بازی کنید. امتحان کنید و تمام سایه ها را براحتی تعویض کنید تا به سایة مطلوبتان برسید. محصولات بامبو همچنین با یک کیسة کوچک درجة یک ارائه می شوند، که آنها را بادوام تر می کند- پس آنها می توانند یک یدکی پس از دیگری داشته باشند . . . هیچ چیزی ساده تر از این نیست! یدکی ها را بگیرید و به خلاقیتتان اجازه بدهید آزاد شود.

recharge blush3

 یدکی

 111321

 

 

 

 

 

 

Go to top