Menu

visuel fdt comp

 رنگها:

new nuancierFDTC        

 

کرم پودر فشردة ZAO به کسانی که هم پوشش و هم ظاهری طبیعی می خواهند پاسخ می دهد. بافت نرم و کرمی مانند آن، استفاده و توسعة آن برروی پوست را راحت کرده است. درنتیجة سه مؤلفه یا جزء ویژة غنی ازvisuel bamboo compact سیلیکای آلی (پودرسیلیکا، پودربامبو و روغن ساقة بامبو) با ویژگی های احیاسازی و بازسازی، فونداسیون فشردة ZAO یک محصول مراقبت از پوست واقعی است.
روکش بامبوی رنگ شده، با ترکیب طراحی مدرن و سنتی ماهرانه، از اصالت و مهارت سرچشمه می گیرد. این ارائة زیبا بهمراه یدکی های سرزنده و تازه، محصول ZAO را تبدیل به یک هدیة کامل می کنند.

مشخصات فیزیکی و شیمیایی محصول:
وزن خالص: 6 گرم
قابل تعویض یا پرسازی مجدد: بله
فهرست عناصرسازنده (INCI/CTFA): ، سیلیکا،OLEYL OLEASTE، SQUALANE،  پلی گلیسریل-10 هستة زردآلو، عصارة ساقة زیرین PHYLLOSTACHIS BAMBUSOIDES*، روغن دانة ORBIGNYA OLEIFERA (روغن دانة BABASSU)،* استرهای استریل روغن زیتون هیدروژنه، LAURYL OLIVATE، موم COPERNICIA CERIFERA (موم COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA))،* روغن دانة چینی SIMMONDSIA (روغن دانة چینی SIMMONDSIA (جوجوبا))،* TOCOPHEROL، عطر، پودرساقة BAMBUSA ARUNDINACEA، CI 77820 (نقره). می تواند شامل -/+: CI 77891 (دی اکسید تیتانیوم)، CI 77491 (اکسیدهای آهن)، CI 77492 (اکسیدهای آهن)، CI 77499 (اکسیدهای آهن)، CI 77742 (بنفش منگنز) باشد.
*: عناصر سازنده دارای منشأ آلی هستند.
گواهینامه: محصول آرایشی طبیعی و آلی توسط ECOCERT Greenlife مطابق با استاندارد ECOCERT تصدیق و گواهی شده است که در وب سایت http://cosmetics.ecocert.com موجود است.
درصد عناصرسازندة طبیعی: 100 درصد
درصد عناصر سازندة آلی: حداقل 20 درصد

vegan gluten

آزمایش روی حیوانات: هیچ آزمایشی روی حیوانات انجام نشده است، چه روی محصولات تکمیل شده یا روی عناصر سازنده.
عناصر سازنده با منشأ حیوانی: هیچ عنصری با منشأ حیوانی استفاده نشده است. گواهینامة بدون ظلم و ستم به حیوانات http://www.gocrueltyfree.org/shopper.
اشاره به نوع پوست: مناسب برای تمام انواع پوست شامل پوست حساس و پوست مستعد آکنه.

 v2 logo 5

دستورالعمل ها برای استفاده:


استفاده از آن راحت است، فونداسیون پودرفشردة ZAO بهمراه اسفنج دایره ای شکل ارائه شده است. همچنین می توان این کرم پودر فشرده را با انگشتان اعمال کرد.
photo visage blonde

 نکتة زیبایی ZAO: رنگی را انتخاب کنید که منطبق با پوست شما باشد. نه خیلی درخشان تر و نه خیلی تیره تر، تا مغایرتی با پوست گردن شما نداشته باشد. برای یک پوشش متوسط، می توانید مستقیماً از انگشتانتان استفاده کنید. فونداسیون از مرکز به سمت بیرون استفاده شده است، بدون آنکه بینی فراموش شود.

 

 تمرکز روی برخی عناصر سازنده:

پودر ساقة Bambusa arundinacea (پودر یا گرد ساقة بامبوی تفکیک شده به اجزاء بسیار ریز):
این ماده پوست بیرونی بدن انسان را احیا می کند.bamboo123rf L
یک مادة سفید استخراج شده از گره های بامبو. این دراصل مرکب از سیلیکای خالص می باشد و درطب مشرقی بصورت وسیعی استفاده شده است. سیلیکای آلی، که یک مؤلفة بافت پیوندی است، در سرتاسر بدن انسان وجود دارد و لایة بیرونی پوست را احیا می کند. درطول زمان، سیلیکای فوقانی کاهش می یابد که سبب حذف کانی ها و مواد معدنی و زوال کشسانی پوست می شود. بنابراین باید پوست مرتباً با مواد ماوراء پوستی ترمیم شود.

عصارة ساقة زیرین Phyllostachis Bambusoides (روغن ساقة زیرین بامبوی آلی)*:
پوست بیرونی را احیا می کند.
همانند هیدروسول برگ های بامبو یا پودر بامبو، این ماده بی نهایت از سیلیکای آلی غنی شده است که ورودی خارجی برای حفظ کشسانی بافت ها و پوست ما لازمست. درمورد این روغن، مزیت آن نسبت به پودر یا هیدروسول، توانایی آن برای نفوذ بیشتر در بخش سطحی پوست بیرونی است.

روغن دانة Orbignya oleifera (babassu)* (روغن بذر babassuی آلی):
آنتی اکسیدان و ضد پیری
بسیاری غنی از اسید لوریک، این روغن دارای ویژگی های نفوذی استثنائی می باشد. این روغن شیرین است و بسیار مرطوب کننده و مناسب برای تمام انواع پوست می باشد، حتی حساس ترین پوست ها. غلظت بالای tocotrienols ارزش های آنتی اکسیدان و ضدپیری را برای آن فراهم می کند.

نقره (پودر یا گرد نقرة تبدیل شده به ذرات ریز):
مادة محافظ طبیعی
این ریزذرات نقرة خالص (بویژه روی پوست و غشاءهای مخاطی)،گندزدا و همچنین آنتی باکتریال هستندکه بدان وسیله از محصول و پوست حفاظت می شود. ریزنقره اغلب درکرم ها برای درمان سوختگی ها استفاده شده است. تقریباً تمام محصولات درگسترة ZAO (بجز دو ماتیک یا خط لب) شامل ریزذرات نقرة خالص (یک محافظ طبیعی) هستند.
سیلیکا (سیلیکای آلی):
رنگ دهنده و مرطوب کننده
بدن انسان شامل حدود هفت گرم سیلیکا است، خیلی بیشتر از هر مادة معدنی دیگری شامل آهن (وسیلیکا دومین مؤلفه یا جزء پوستة زمین با یک سهم 28 درصد پس از اکسیژن با سهم 47 درصد می باشد). یک خصوصیت ذاتی سیلیکا (سیلیس) آنست که به بدن اجازه می دهد تا بطورمؤثری مواد معدنی و ویتامین ها را جذب و تلفیق کند. بافت پیوندی بدن انسان (دیوارة سلول) مرکب از کولاژن و الاستین است. این مولکول ها نیاز به سیلیکا دارند، که از سن بیست سالگی دیگر سنتز نمی شود. یک منبع خارجی بویژه برای پوست لازمست. به این دلیل، بیشتر محصولاتZAO حاوی سیلیکای آلی هستند.

 

چطورمحصولتان را دوباره پرکنید (تعویض کنید):
درنتیجة یک سیستم ابتکاری و ساده، تمام محصولات ما قابل پرسازی مجدد یا تعویض هستند. یدکی ها هزینه ها را کاهش می دهند، درحالیکه همچنین به شما اجازه می دهند تا خلاقیتتان را آزاد کنید و با دامنة وسیعی از رنگ ها بازی کنید. امتحان کنید و تمام سایه ها را براحتی تعویض کنید تا به رنگ مطلوبتان برسید. محصولات بامبو همچنین با یک کیسة کوچک درجة یک ارائه می شوند، که آنها را بادوام تر می کند- پس آنها می توانند یک یدکی پس از دیگری داشته باشند . . . هیچ چیزی ساده تر از این نیست! یدکی ها را بگیرید و به خلاقیتتان اجازه بدهید آزاد شود.

recharge blush3

 یدکی

 111731

 

 

 

 

Go to top