Menu

visuel PC

 

آیا می خواهید صورتتان برق نزند؟ از پنکک (پودر فشرده) زاو استفاده کنید. این پودر، رنگ چهرة شما را تعدیل می کند و درخشش یا چربی را کاهش می دهد تا صورتی صاف و ابریشمی داشته باشید. توجه کنیدکه تمام پودرهای ما بدون طلق (تالک) هستند. 
پوشش بامبوی رنگ شده، با ترکیب طرح سنتی استادانه و مدرن، از اصالت و مهارت سرچشمه می گیرد. این پوشش با یک کیسة کوچک نخی مانند یک جواهر حفاظت شده است. این ظاهر زیبا بهمراه یدکی های سرزنده، گسترة محصولات ZAO را تبدیل به یک هدیة کامل می کند.

 

رنگها:

v2 nuancier PC        

 

مشخصات فیزیکی و شیمیایی محصول:
وزن خالص: 9 گرم
قابل تعویض یا پرسازی مجدد: بله
فهرست عناصرسازنده (INCI/CTFA): میکا، نشاستة zea mays [نشاستة zea mays (ذرت)]،* نمک یا استر فلز روی، squalane، سیلیکا (سیلیس)، روغن ایندیم کنجد غیرقابل تبدیل به صابون،* lauroyl lysine، روغن دانة ternifoliamacadamia،* کرة دانة کاکائوی theobroma [کرة دانة کاکائوی theobroma (کاکائو)]،* کرة butyrospermum parkii [کرة درخت روغن قلم]*، CI 77820 [نقره]، عصارة برگ olea europaea [عصارة برگ زیتون]، آب (محلولی به شکل آب)، عصارة olea europaea، طبیعت الکل، دکسترین شامل مادة قندی سمنوی جو، عصارة دانة کاکائوی theobroma (عصارة دانة کاکائو)، پودر یا گرد ساقةbambusa arudinacea، عصارة برگ aloe barbadensis. ممکن است شامل -/+: CI 77891 [دی اکسید تیتانیوم]، CI 77491 [دی اکسیدهای آهن]، CI 77492 [دی اکسیدهای آهن]، CI 77499 [دی اکسیدهای آهن] باشد. 
*: عناصر سازنده دارای منشأ آلی هستند.
گواهینامه: محصول آرایشی طبیعی و آلی توسط ECOCERT Greenlife مطابق با استاندارد ECOCERT تصدیق و گواهی شده است که در وب سایت http://cosmetics.ecocert.com موجود است.
درصد عناصرسازندة طبیعی: 100 درصد
درصد عناصر سازندة آلی: حداقل 10 درصد

vegan gluten

آزمایش روی حیوانات: هیچ آزمایشی روی حیوانات انجام نشده است، چه روی محصولات تکمیل شده یا روی عناصر سازنده.
عناصر سازنده با منشأ حیوانی: هیچ عنصری با منشأ حیوانی استفاده نشده است. گواهینامة بدون ظلم و ستم به حیوانات http://www.gocrueltyfree.org/shopper.
اشاره به نوع پوست: مناسب برای تمام انواع پوست شامل پوست حساس و پوست مستعد آکنه.

 v2 logo 5

دستورالعمل ها برای استفاده:


پودر فشرده یا پنکک، یک آیتم ضروری در پوشش زیبایی شما، یک رنگ چهرة بدون درخشندگی با ظرفیت بالای جذب چربی روی پوستتان برای شما فراهم می کند، درحالیکه پوست شما را نرم و مخملی نگه می دارد. photo visage blondeبرای آنکه یک نتیجة کاهش درخشندگی و چربی پوست را داشته باشید، از پودر فشرده بآهستگی بهمراه برس استفاده کنید. برای پوشش مشکلات پوستی، از پودر فشرده با یک اسفنج استفاده کنید. درهردومورد، همیشه یک سایه یا رنگ مشابه رنگ پوستتان انتخاب کنید و از محصول بلافاصله پس از کرم روز استفاده کنید. برای تکمیل رنگ چهرة تان پس از استفاده از فونداسیون، پودر فشرده را روی کل صورت پخش کنید. از یک رنگ سایة روشن تر از پوست استفاده کنید. برای یک نتیجة طبیعی، از یک برس پودر استفاده کنید؛ برای آنکه همانند یک دخترجوان باشید، از یک اسفنج استفاده کنید.

 نکتة زیبایی ZAO: همیشه بخاطر داشته باشیدکه چشمانتان را قبل از استفاده از خط چشم تمیز کنید. این کار باعث پیشگیری از هرگونه لکه یا سیاه شدن درطول روز خواهد شد. . . آیا بدنبال یک سایة تیره تر هستید؟ به سراغ پودر شمارة 344 بروید (شکلاتی)- این یک پودر پخته است که نمی تواند تنها برای برنزه سازی استفاده شود بلکه همچنین بعنوان یک پودر روزانه برای کاهش چربی یا درخشندگی پوست صورت کامل استفاده می شود.

 

 تمرکز روی برخی عناصر سازنده:

پودر ساقة Bambusa arundinacea (پودر یا گرد ساقة بامبوی تفکیک شده به اجزاء بسیار ریز):
این ماده پوست بیرونی بدن انسان را احیا می کند.bamboo123rf L
یک مادة سفید استخراج شده از گره های بامبو. این دراصل مرکب از سیلیکای خالص می باشد و درطب مشرقی بصورت وسیعی استفاده شده است. سیلیکای آلی، که یک مؤلفة بافت پیوندی است، در سرتاسر بدن انسان وجود دارد و لایة بیرونی پوست را احیا می کند. درطول زمان، سیلیکای فوقانی کاهش می یابد که سبب حذف کانی ها و مواد معدنی و زوال کشسانی پوست می شود. بنابراین باید پوست مرتباً با مواد ماوراء پوستی ترمیم شود.

 کرة دانة کاکائوی Theobroma cocoa* (کرة کاکائوی آلی):
مرطوب وحفاظت می کند
کرة کاکائو، پوست شما را درمقابل اثرات خارجی تهاجمی حفاظت می کند. این کره به حفظ سطوح رطوبت کمک می کند چنانچه اتلاف آب از روی پوست را با تشکیل یک مانع روی سطح پوست آهسته می کند. این کره قرن ها درآفریقا بعنوان مادة حفاظتی استفاده شده است تا انعطاف پذیری را برای پوست فراهم کند و همچنین از پوست های خشک و کبود مراقبت درمانی کند.
نقره (پودر یا گرد نقرة تبدیل شده به ذرات ریز):
مادة محافظ طبیعی
این ریزذرات نقرة خالص (بویژه روی پوست و غشاءهای مخاطی)،گندزدا و همچنین آنتی باکتریال هستندکه بدان وسیله از محصول و پوست حفاظت می شود. ریزنقره اغلب درکرم ها برای درمان سوختگی ها استفاده شده است. تقریباً تمام محصولات درگسترة ZAO (بجز دو ماتیک یا خط لب) شامل ریزذرات نقرة خالص (یک محافظ طبیعی) هستند.
سیلیکا (سیلیکای آلی):
رنگ دهنده و مرطوب کننده
بدن انسان شامل حدود هفت گرم سیلیکا است، خیلی بیشتر از هر مادة معدنی دیگری شامل آهن (وسیلیکا دومین مؤلفه یا جزء پوستة زمین با یک سهم 28 درصد پس از اکسیژن با سهم 47 درصد می باشد). یک خصوصیت ذاتی سیلیکا (سیلیس) آنست که به بدن اجازه می دهد تا بطورمؤثری مواد معدنی و ویتامین ها را جذب و تلفیق کند. بافت پیوندی بدن انسان (دیوارة سلول) مرکب از کولاژن و الاستین است. این مولکول ها نیاز به سیلیکا دارند، که از سن بیست سالگی دیگر سنتز نمی شود. یک منبع خارجی بویژه برای پوست لازمست. به این دلیل، بیشتر محصولاتZAO حاوی سیلیکای آلی هستند.

 

چطورمحصولتان را دوباره پرکنید (تعویض کنید):
درنتیجة یک سیستم ابتکاری و ساده، تمام محصولات ما قابل پرسازی مجدد یا تعویض هستند. یدکی ها هزینه ها را کاهش می دهند، درحالیکه همچنین به شما اجازه می دهند تا خلاقیتتان را آزاد کنید و با دامنة وسیعی از رنگ ها بازی کنید. امتحان کنید و تمام سایه ها را براحتی تعویض کنید تا به سایة مطلوبتان برسید. محصولات بامبو همچنین با یک کیسة کوچک درجة یک ارائه می شوند، که آنها را بادوام تر می کند- پس آنها می توانند یک یدکی پس از دیگری داشته باشند . . . هیچ چیزی ساده تر از این نیست! یدکی ها را بگیرید و به خلاقیتتان اجازه بدهید آزاد شود.

recharge blush3

 یدکی

 111302

 

 

 

 

Go to top