Menu

Concealer3

 

کانسیلر به آمیختن لکه های تیره یا پف ها بعنوان یک کرم اصلاح کننده عالی به چهره کمک می کند و "پوششی" با یک ظاهر کاملاً طبیعی فراهم می کند. قالب آن براحتی قابل حمل و جابجایی است، و به شما اجازه می دهد تا هرزمانی درطول روز ظاهرتان را بهترکنید.
پوشش بامبوی رنگ شده، با ترکیب طرح سنتی استادانه و مدرن، از اصالت و مهارت سرچشمه می گیرد. این پوشش با یک کیسة کوچک نخی مانند یک جواهر حفاظت شده است. این ظاهر زیبا بهمراه یدکی های سرزنده، گسترة محصولات ZAO را تبدیل به یک هدیة کامل می کند.

 

رنگها:

nuancier corr

 

        

 

 

مشخصات فیزیکی و شیمیایی محصول:
وزن خالص: 3.5 گرم
قابل تعویض یا پرسازی مجدد: بله
فهرست عناصرسازنده (INCI/CTFA): ماده OLEYL OLEATE، استرهای DECYL، روغن زیتون، روغن PERSEA GRATISSIMA (روغن آووکادو)،* سیلیکا، موم COPERNICIA CERIFERA (موم COPERNICIA CERIFERA (carnauba))*، CERA ALBA (موم)*، روغن بذر (دانة) ORBIGNYA OLEIFERA (روغن دانة BABASSLI)،* SQALENE، TOCOPHEROL، عطر(رایحه)، پودرساقة BAMBUSA ARUNDINACEA، CI 77820 (نقره)، عصارة برگ ALOE BARBADENSIS ، روغن برگ MELALEUCA ALTERNIFOLIA (روغن برگ MELALEUCA ALTERNIFOLIA (درخت چای))*، محلول آبی (آب)، عصارة برگ GINKGO BILOBA، الکل. ممکن است شامل -/+: CI 77891 (دی اکسید تیتانیوم)، CI 77491 (دی اکسیدهای آهن)، CI 77492 (دی اکسیدهای آهن)، CI 77499 (دی اکسیدهای آهن)، CI 77288 (رنگ سبز دی اکسید کروم) باشد.
*: عناصر سازنده دارای منشأ آلی هستند.
گواهینامه: محصول آرایشی طبیعی و آلی توسط ECOCERT Greenlife مطابق با استاندارد ECOCERT تصدیق و گواهی شده است که در وب سایت http://cosmetics.ecocert.com موجود است.
درصد عناصرسازندة طبیعی: 100 درصد
درصد عناصر سازندة آلی: 22 درصد

vegan gluten

آزمایش روی حیوانات: هیچ آزمایشی روی حیوانات انجام نشده است، چه روی محصولات تکمیل شده یا روی عناصر سازنده.
عناصر سازنده با منشأ حیوانی: هیچ عنصری با منشأ حیوانی استفاده نشده است. گواهینامة بدون ظلم و ستم به حیوانات http://www.gocrueltyfree.org/shopper.
اشاره به نوع پوست: مناسب برای تمام انواع پوست شامل پوست حساس و پوست مستعد آکنه.

 v2 logo 5

دستورالعمل ها برای استفاده:

کانسیلر ZAO نخستین مرحله برای رسیدن به یک چهرة کامل و بدون نقص است. این کانسیلر در رنگ های مختلفی وجود دارد تا مناسب با تن رنگ پوست شما باشد. یک رنگ روشن تر از رنگ پوستتان را انتخاب photo visage blondeکنید. برای کاهش دایره های تیرة زیرچشم، از گوشة داخلی چشم شروع کنید و درامتداد لبة دایره های تیره حرکت کنید و به سمت مژه های پایینی بروید. برای آنکه سریع تمام شود، از یک اصلاح کننده مستقیماً استفاده کنید، و برای کاربرد دقیق تر از یک برس استفاده کنید.
برای بحداقل رساندن نقایص با استفاده از انگشتتان، از cover stick درآن منطقه استفاده کنید تا اطراف آن را به آرامی اصلاح کنید.499 poche
کانسیلر 499 برای رفع سرخی درچهرة تان مفید است.

 نکتة زیبایی ZAO: برای تعادل و شفافیت چهرة تان، از کانسیلر برروی رگ ها، قرمزی روی بینی یا خطوط عمیق چهره استفاده کنید. برای مخفی کردن نقاط برجسته، یک رنگ تیره تر از پوستتان را انتخاب کنید (قانون مد: سبک تیره= قانون آرایش: تیرگی کم می شود).

 

 تمرکز روی برخی عناصر سازنده:


عصارة برگ Gingko Biloba:

Gingko123rf L2تازه کننده وآنتی اکسیدان
یک وسیلة کمکی ترمیم پوست وآنتی اکسیدان عالی، Gingko Biloba یک عنصرآرایشی استثنائی است. این عنصر یک پوشش بسیار مؤثر درمقابل رادیکال های آزاد است، که مسئول پیری سلول ها هستند.

پودر ساقة Bambusa arundinacea (پودر یا گرد ساقة بامبوی تفکیک شده به اجزاء بسیار ریز):
این ماده پوست بیرونی بدن انسان را احیا می کند.bamboo123rf L
یک مادة سفید استخراج شده از گره های بامبو. این دراصل مرکب از سیلیکای خالص می باشد و درطب مشرقی بصورت وسیعی استفاده شده است. سیلیکای آلی، که یک مؤلفة بافت پیوندی است، در سرتاسر بدن انسان وجود دارد و لایة بیرونی پوست را احیا می کند. درطول زمان، سیلیکای فوقانی کاهش می یابد که سبب حذف کانی ها و مواد معدنی و زوال کشسانی پوست می شود. بنابراین باید پوست مرتباً با مواد ماوراء پوستی ترمیم شود.

 کرة دانة کاکائوی Theobroma cocoa* (کرة کاکائوی آلی):
مرطوب وحفاظت می کند
کرة کاکائو، پوست شما را درمقابل اثرات خارجی تهاجمی حفاظت می کند. این کره به حفظ سطوح رطوبت کمک می کند چنانچه اتلاف آب از روی پوست را با تشکیل یک مانع روی سطح پوست آهسته می کند. این کره قرن ها درآفریقا بعنوان مادة حفاظتی استفاده شده است تا انعطاف پذیری را برای پوست فراهم کند و همچنین از پوست های خشک و کبود مراقبت درمانی کند.
نقره (پودر یا گرد نقرة تبدیل شده به ذرات ریز):
مادة محافظ طبیعی
این ریزذرات نقرة خالص (بویژه روی پوست و غشاءهای مخاطی)،گندزدا و همچنین آنتی باکتریال هستندکه بدان وسیله از محصول و پوست حفاظت می شود. ریزنقره اغلب درکرم ها برای درمان سوختگی ها استفاده شده است. تقریباً تمام محصولات درگسترة ZAO (بجز دو ماتیک یا خط لب) شامل ریزذرات نقرة خالص (یک محافظ طبیعی) هستند.
سیلیکا (سیلیکای آلی):
رنگ دهنده و مرطوب کننده
بدن انسان شامل حدود هفت گرم سیلیکا است، خیلی بیشتر از هر مادة معدنی دیگری شامل آهن (وسیلیکا دومین مؤلفه یا جزء پوستة زمین با یک سهم 28 درصد پس از اکسیژن با سهم 47 درصد می باشد). یک خصوصیت ذاتی سیلیکا (سیلیس) آنست که به بدن اجازه می دهد تا بطورمؤثری مواد معدنی و ویتامین ها را جذب و تلفیق کند. بافت پیوندی بدن انسان (دیوارة سلول) مرکب از کولاژن و الاستین است. این مولکول ها نیاز به سیلیکا دارند، که از سن بیست سالگی دیگر سنتز نمی شود. یک منبع خارجی بویژه برای پوست لازمست. به این دلیل، بیشتر محصولاتZAO حاوی سیلیکای آلی هستند.

 

چطورمحصولتان را دوباره پرکنید (تعویض کنید):
درنتیجة یک سیستم ساده و ابتکاری، تقریباً تمام محصولات ما قابل تعویض و پرکردن مجدد هستند. این یدکی ها از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هستند و هزینه ها و بسته بندی را کاهش می دهند، درحالیکه همچنین به شما اجازه می دهند تا خلاقیتتان را استفاده کنید. تمام سایه ها را امتحان و تعویض کنید تا براحتی به رنگ دلخواهتان برسید. محصولات بامبو همچنین در یک کیسة نخی درجة یک ارائه می شوند که آنها را مناسب تر و بادوام تر می کند- پس آنها می توانند یک یدکی پس از دیگری داشته باشند . . . هیچ چیزی ساده تر از این وجود ندارد! یدکی ها را بگیرید و به خلاقیتتان اجازه بدهید تا رها شود.

recharge lipstick

 یدکی

 111491

 

 

 

 

 

 

 

Go to top