Menu

Base700

 

کرم پایه و زیر سازی دقیقا قبل از آرایش استفاده میشود و این کرم علاوه بر تضمین آرایش بادوام در تمام روز, همچنین همانند یک کرم روزانه مرطوب کننده و مراقبتی نیز عمل میکند. علاوه بر سیلیکای آلی درهیدروسول بامبو، روغن بادام شیرین آلی ، جوجوبا و روغن درخت روغن قلم یک نتیجة مرطوب سازی عمیق دارند.
پوشش بامبوی رنگ شده، با ترکیب طرح سنتی استادانه و مدرن، از اصالت و مهارت سرچشمه می گیرد. این پوشش با یک کیسة کوچک نخی مانند یک جواهر حفاظت شده است. این ظاهر زیبا بهمراه یدکی های سرزنده، گسترة محصولات ZAO را تبدیل به یک هدیة کامل می کند.

 

رنگها:

Teinte 700         

 

مشخصات فیزیکی و شیمیایی محصول:
وزن خالص: 30 میلی لیتر
قابل تعویض یا پرسازی مجدد: بله
فهرست عناصرسازنده (INCI/CTFA): محلول آبی (آب)، گلیسرین، روغن دانة چینی SIMMONDSIA (جوجوبا)،* روغن PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (روغن بادام شیرین)، SUCROSE PALMITATE، GLYCERYL STEARATE، CETEARYL ALCOHOL، سیلیکا، پروتئین گندم هیدرولیزه، میکا، TOCOPHEROL، عصارة PHYLLOSTACHYS NIGRA،* گلیسریدهای زیتون، کرة BUTYROSPERMUM PARKII (کرة درخت روغن قلم)،* آب ساقه/ برگ/ گل SALVIA SCLAREA (آب ساقه/ برگ/ گل SALVIA SCLAREA (CLARY))،* GLYCERYL CAPRYLATE، CI 77891 (دی اکسید تیتانیوم)، سلولز میکروکریستالی، صمغ سلولز، عطر (رایحه)، CI 77820 (نقره)، سلولز.
*: عناصر سازنده دارای منشأ آلی هستند.
گواهینامه: محصول آرایشی طبیعی و آلی توسط ECOCERT Greenlife مطابق با استاندارد ECOCERT تصدیق و گواهی شده است که در وب سایت http://cosmetics.ecocert.com موجود است.
درصد عناصرسازندة طبیعی: 100 درصد
درصد عناصر سازندة آلی: حداقل 21 درصد

vegan gluten

آزمایش روی حیوانات: هیچ آزمایشی روی حیوانات انجام نشده است، چه روی محصولات تکمیل شده یا روی عناصر سازنده.
عناصر سازنده با منشأ حیوانی: هیچ عنصری با منشأ حیوانی استفاده نشده است. گواهینامة بدون ظلم و ستم به حیوانات http://www.gocrueltyfree.org/shopper.
اشاره به نوع پوست: مناسب برای تمام انواع پوست شامل پوست حساس و پوست مستعد آکنه.

 v2 logo 5

دستورالعمل ها برای استفاده:

رنگ چهره باید قبل از آرایش زیرسازی شود و مانند یک کرم روز محافظ و مرطوب کنندة واقعی عمل کند.
visuel visage

 نکتة زیبایی ZAO: شما می توانید با استفاده از اسفنج لاستیکی ZAO یا مستقیماً با انگشتان خود از آن استفاده کنید.

156750

 تمرکز روی برخی عناصر سازنده:

عصارة Phyllostachys Nigra*(هیدروسول برگ های بامبوی آلی)::
این ماده پوست بیرونی بدن انسان را احیا می کند.
محصول تقطیر برگ های بامبو، عمدتاً مرکب از سیلیکای خالص است و درطب مشرقی بسیار استفاده شده است. سیلیکای آلی، که یک جزء بافت پیوندی است، درتمام بدن انسان وجود دارد و پوست بیرونی را احیا می کند چون با سنتز کولاژن و الاستین درگیر است. درطول زمان، سیلیکای اصلی ما کاهش می یابد که سبب حذف مواد معدنی و کاهش کشسانی پوست می شود. بنابراین باید پوست را مرتباً با منابع فراپوستی تغذیه کرد. به این دلیل، بیشتر محصولات ZAO شامل سیلیکای آلی هستند.د.

روغن Prunus amygdalus dulcis*(بادام شیرین) (روغن بادام شیرین آلی):
تغذیه، نرم و مرطوب می کند بسیار نرم و مطلوب برای استفاده.
این روغن، پوست را صاف و هموار می کند. نرم کننده ، پوست را تغذیه می کند و دربرابر خشکی محافظت می کند. این نرم کننده و تقویت کننده است، که بموجب آن عملکرد ترمیم پوست را فعال می سازد. با صاف و آرام کردن، سوزش و خارش پوست را کاهش می دهد.

bamboo123rf Lنقره (پودر یا گرد نقرة تبدیل شده به ذرات ریز):
مادة محافظ طبیعی
این ریزذرات نقرة خالص (بویژه روی پوست و غشاءهای مخاطی)،گندزدا و همچنین آنتی باکتریال هستندکه بدان وسیله از محصول و پوست حفاظت می شود. ریزنقره اغلب درکرم ها برای درمان سوختگی ها استفاده شده
است. تقریباً تمام محصولات درگسترة ZAO (بجز دو ماتیک یا خط لب) شامل ریزذرات نقرة خالص (یک محافظ طبیعی) هستند.
سیلیکا (سیلیکای آلی):
رنگ دهنده و مرطوب کننده
بدن انسان شامل حدود هفت گرم سیلیکا است، خیلی بیشتر از هر مادة معدنی دیگری شامل آهن (وسیلیکا دومین مؤلفه یا جزء پوستة زمین با یک سهم 28 درصد پس از اکسیژن با سهم 47 درصد می باشد). یک خصوصیت ذاتی سیلیکا (سیلیس) آنست که به بدن اجازه می دهد تا بطورمؤثری مواد معدنی و ویتامین ها را جذب و تلفیق کند. بافت پیوندی بدن انسان (دیوارة سلول) مرکب از کولاژن و الاستین است. این مولکول ها نیاز به سیلیکا دارند، که از سن بیست سالگی دیگر سنتز نمی شود. یک منبع خارجی بویژه برای پوست لازمست. به این دلیل، بیشتر محصولاتZAO حاوی سیلیکای آلی هستند.

 

چطورمحصولتان را دوباره پرکنید (تعویض کنید):

این محصول دریک تیوپ استوانه ای شکل 30 میلی لیتری بسته بندی شده است که استفاده از آن را ساده و راحت می کند.

 

 یدکی

 111700 1

 

 

 

 

 

 

Go to top