Menu

Touche lum

 

منبع روشنایی، رنگ چهرة روشن سبب روشن سازی سایه ها و قرمزی ها می شود. این محصول با بافت سبکی که دارد، بسیار راحت استفاده می شود و با انگشتان می توانید از آن استفاده کنید.
پوشش بامبوی رنگ شده، با ترکیب طرح سنتی استادانه و مدرن، از اصالت و مهارت سرچشمه می گیرد. این پوشش با یک کیسة کوچک نخی مانند یک جواهر حفاظت شده است. این ظاهر زیبا بهمراه یدکی های سرزنده، گسترة محصولات ZAO را تبدیل به یک هدیة کامل می کند.

 

رنگها:

nuancier touche lum        

 

 

مشخصات فیزیکی و شیمیایی محصول:
وزن خالص:  5 میلی لیتر
قابل تعویض یا پرسازی مجدد: خیر
فهرست عناصرسازنده (INCI/CTFA): محلول آبی (آب)، عصارة PHYLLOSTACHYS NIGRA ، PROPANEDIOL، روغن دانة چینی Simmondsia (جوجوبا)،* روغن PRUNUS AMYGBALUS DULCIS (روغن بادام شیرین)،* SUCROSE PALMITATE، GLYCERYL STEARATE، الکل CETEARYL، پروتئین گندم هیدرولیزه، میکا، روغن درخت قلم، گلیسریدهای زیتون، گلوکزمیکروکریستالی، صمغ سلولز، عطر (رایحه)، CI 77820 (نقره)، سلولز. می تواند شامل -/+: CI 77891 (دی اکسید تیتانیوم)، CI 77491 (اکسیدهای آهن)، CI 77492 [ اکسیدهای آهن]، CI 77499 [اکسیدهای آهن] باشد.
*: عناصر سازنده دارای منشأ آلی هستند.
گواهینامه: محصول آرایشی طبیعی و آلی توسط ECOCERT Greenlife مطابق با استاندارد ECOCERT تصدیق و گواهی شده است که در وب سایت http://cosmetics.ecocert.com موجود است.
درصد عناصرسازندة طبیعی: 100 درصد
درصد عناصر سازندة آلی: حداقل 27.5 درصد

vegan gluten

آزمایش روی حیوانات: هیچ آزمایشی روی حیوانات انجام نشده است، چه روی محصولات تکمیل شده یا روی عناصر سازنده.
عناصر سازنده با منشأ حیوانی: هیچ عنصری با منشأ حیوانی استفاده نشده است. گواهینامة بدون ظلم و ستم به حیوانات http://www.gocrueltyfree.org/shopper.
اشاره به نوع پوست: مناسب برای تمام انواع پوست شامل پوست حساس و پوست مستعد آکنه.

 v2 logo 5

دستورالعمل ها برای استفاده:

photo visage blonde
همگی دریک محصول صدق می کنند:
- رنگ چهره را بیدار می کند و درخشش را به چهره بازمی گرداند (اثر دوباره جوان سازی)
- رنگ چشم را یکجور و یکنواخت می کند.
- آمادة آرایش می شود (و می تواند دوام داشته باشد).
- صورت را حجاری می کند، و به آن تسکین می دهد.
- حجم و درخشش گونه ها را افزایش می دهد.
- لبخند را بازمی گرداند.

این نباید با کانسیلر اشتباه شود چون سایه ها را روشن می کند ولی آنها را نمی پوشاند. قبل از استفاده از کانسیلر برای پوشش و بعد از آن از روشن کننده برای جلا دادن و روشن کردن استفاده کنید.

 نکتة زیبایی ZAO: برای نتیجة بهینه، نزدیک ترین رنگ به رنگ پوستتان را انتخاب کنید.

 

 تمرکز روی برخی عناصر سازنده:

عصارة ساقة زیرین Phyllostachis Bambusoides (روغن ساقة زیرین بامبوی آلی):
این ماده پوست بیرونی بدن انسان را احیا می کند.bamboo123rf L
این ماده همانند پودر بامبو و برگهای بامبو، بی نهایت غنی از سیلیکای آلی است که ورودی خارجی برای حفظ کشسانی پوست و بافت های ما لازمست. مزیت این روغن، توانایی آن برای نفوذ بیشتر در بخش سطحی پوست بیرونی است.

روغن Prunus amygdalus dulcis (بادام شیرین) (روغن بادام شیرین آلی):
تغذیه، نرم و مرطوب می کند
استفاده از آن بسیار مطلوب است، پوست را صاف و هموار می سازد. نرم کننده، پوست را تغذیه و از خشکی محافظت می کند. این نرم کننده است و بدین وسیله عملکرد ترمیم پوست را فعال می سازد؛ با نرم و آرام کردن پوست، خارش و سوزش را کاهش می دهد.
نقره (پودر یا گرد نقرة تبدیل شده به ذرات ریز):
مادة محافظ طبیعی
این ریزذرات نقرة خالص (بویژه روی پوست و غشاءهای مخاطی)،گندزدا و همچنین آنتی باکتریال هستندکه بدان وسیله از محصول و پوست حفاظت می شود. ریزنقره اغلب درکرم ها برای درمان سوختگی ها استفاده شده است. تقریباً تمام محصولات درگسترة ZAO (بجز دو ماتیک یا خط لب) شامل ریزذرات نقرة خالص (یک محافظ طبیعی) هستند.

 

 

 

 

 

Go to top