Menu

Cooked powder new

 

پنکیک واقعی با یک درخشندگی ملایم (به استثنای شمارة 344 (شکلاتی) و شمارة 346 که مات هستند)، کاملا پخته شده، برای یک چهرة برنزه درسرتاسرسال مناسب هستند. مس طلایی درخشان، برنز، زردآلو یا یک برنزة قهوه ای- صورتی . . . تم و سایه برنزه خود را برای فصل انتخاب کنید. توجه کنید که تمام پودرهای ما بدون تالک (طلق) هستند.
روکش بامبوی رنگ شده، با ترکیب طراحی مدرن و استادانة سنتی، از اصالت و مهارت سرچشمه می گیرد. این روکش با یک کیسة نخی محافظت شده است. این ظاهر زیبا بهمراه یدکی های سرزنده وتازه، گسترة محصولات ZAO را تبدیل به یک هدیة کامل می کند.

رنگها:

v2 nuancier cooked 1        

مشخصات فیزیکی و شیمیایی محصول:
وزن خالص: 15 گرم
قابل تعویض یا پرسازی مجدد: بله

فهرست عناصرسازنده (INCI/CTFA): میکا، نشاستة ZEA MAYS (نشاستة ذرت)،* SQUALANE، OCTYLOOD CANOL، سیلیکا، نمک یا استر فلزروی، روغن دانة کرچک (CASTOR)،* LAUROYL LYSINE، عطر(دانة معطر)، TOCOPHEROL، سیلیکات آلومینیوم منیزیوم، SUCROSE TRISTEARATE، روغن دانة ADANSONIA DIGITATA*، پودرساقة BAMBUSA ARUNDINACEA، CI 77820 (نقره)، روغن برگ MELALEUCA ALTERNIFOLIA(روغن برگ MELALEUCA ALTERNIFOLIA (درخت چای))*، محلول آبی (آب)، عصارة ریشة ACANTHOPANAX   SENTICOSUS(عصارة ریشة ACANTHOPANAX   SENTICOSUS (ELEUTHEO)). می تواند شامل -/+ CI 77891  (دی اکسید تیتانیوم)، CI 77491 (دی اکسیدهای آهن)، CI 77492 (دی اکسیدهای آهن)، CI 77499 (دی اکسیدهای آهن) باشد.

*: عناصر سازنده دارای منشأ آلی هستند.vegan gluten
گواهینامه: محصول آرایشی طبیعی و آلی توسط ECOCERT Greenlife مطابق با استاندارد ECOCERT تصدیق و گواهی شده است که در وب سایت http://cosmetics.ecocert.com موجود است.
درصد عناصرسازندة طبیعی: 100 درصد
درصد عناصر سازندة آلی: حداقل 10 درصد

آزمایش روی حیوانات: هیچ آزمایشی روی حیوانات انجام نشده است، چه روی محصولات تکمیل شده یا روی عناصر سازنده.
عناصر سازنده با منشأ حیوانی: هیچ عنصری با منشأ حیوانی استفاده نشده است. گواهینامة بدون ظلم و ستم به حیوانات http://www.gocrueltyfree.org/shopper.
اشاره به نوع پوست: مناسب برای تمام انواع پوست شامل پوست حساس و پوست مستعد آکنه.

 v2 logo 5دستورالعمل ها برای استفاده:

photo visage blonde این پنکیک برای کسانی که عاشق یک ظاهرتابستانی هستند ایده آل است. این محصول به صورت شما یک سرخی کهربایی زیبا می دهد، یک ظاهر ابریشمی که تمام طول روز دوام دارد. برای ساخت و تعریف شکل صورتتان، از یک برس استفاده کنید و پودرپختة معدنی را روی منحنی های صورتتان بکشید: از رأس پیشانی درامتداد خط مو، به سمت پایین و درامتداد خط پایینی استخوان های گونة تان، و درامتداد سطح پایینی فک ها خاتمه بدهید. ایدة اصلی، ترسیم یک "3" روی هرطرف صورت شماست. آرایشتان را با استفاده از پودرروی بینی برای یک بینی بلند یا روی دوطرف بینی برای یک بینی پهن تکمیل کنید. با این پنکیک پودری، شما می توانید از یک حس تابش آفتاب درتمام سال لذت ببرید. رنگ را با فصل تطبیق بدهید. صورت شما درطول چند ثانیه یک برافروختگی و ظاهر تابستانی خواهد یافت.

 نکتة زیبایی ZAO: شمارة 346، روشن تر از بقیة پودرهای این سری، می تواند به روش های مختلفی استفاده شود که بستگی به نوع پوست دارد:156751

- برای ترکیب با پوست چرب، این بصورت یک "پودرتابستانی" کلاسیک استفاده شده است، حجاری می کند، صورت را ساختاربندی و گرم می کند. ایده آل است که همراه براش صورت (156702) با ساخت یک "3 وارونه" روی هرطرف صورت استفاده شود.
- برای رنگ چهرة خسته، می تواند جایگزین فونداسیون شود. این پودر، رنگ چهره را گرم می کند. برای توزیع گسسته از یک برس kabuki (156701) یا پد جدید (156751) استفاده کنید تا پوشش قوی تری داشته باشید.
- برای رنگ پوست های روشن تر، بهتر است برای سرخ کردن گونه ها استفاده شود تا چهرة شما بدرخشد.
- بطورکلی می تواند برای "روتوش" درسرتاسرروز استفاده شود.

تمرکز روی برخی عناصر سازنده:

پودر ساقة Bambusa arundinacea (پودر یا گرد ساقة بامبوی تفکیک شده به اجزاء بسیار ریز):

این ماده پوست بیرونی بدن انسان را احیا می کند.
یک مادة سفید استخراج شده از گره های بامبو. این دراصل مرکب از سیلیکای خالص می باشد و درطب مشرقی بصورت وسیعی استفاده شده است. سیلیکای آلی، که یک مؤلفة بافت پیوندی است، در سرتاسر بدن انسان وجود دارد و لایة بیرونی پوست را احیا می کند. درطول زمان، سیلیکای فوقانی کاهش می یابد که سبب حذف کانی ها و مواد معدنی و زوال کشسانی پوست می شود. بنابراین باید پوست مرتباً با مواد ماوراء پوستی ترمیم شود.bamboo123rf L

عصارة ریشة Acanthopanax senticosus (eleuthero) (عصارة ریشة درخت جنسة سیبریه ای):
رنگ آمیزی - ضد التهاب
درخت جنسة سیبریه ای یک "adaptogen (مادة طبیعی که به بدن درمقابله با التهاب کمک می کند)" می باشد، یک گیاه که توانایی بدن برای مقابله با التهابهای پوستی و بدنی مختلف را صرفنظر از منشأ آنها افزایش می دهد. گیاهان adaptogenic مقاومت و نیروی حیاتی بدن را افزایش می دهند، دفاع طبیعی را تحریک می کنند و انرژی و احساس رفاه را فراهم می کنند. مزایای سلامتی زیادی به استفاده از درخت جنسة سیبریه ای نسبت داده شدند. جالب است که بیشترمطالعات روی این عنصربه زبان روسی یا کره ای نوشته شدند. بخاطر استفاده های آرایشی، بویژه ویژگی های ضد- اشتعال و مصونیت، مورد توجه واقع شده است.

 کرة دانة کاکائوی Theobroma cocoa* (کرة کاکائوی آلی): 

مرطوب وحفاظت می کند
کرة کاکائو، پوست شما را درمقابل اثرات خارجی تهاجمی حفاظت می کند. این کره به حفظ سطوح رطوبت کمک می کند چنانچه اتلاف آب از روی پوست را با تشکیل یک مانع روی سطح پوست آهسته می کند. این کره قرن ها درآفریقا بعنوان مادة حفاظتی استفاده شده است تا انعطاف پذیری را برای پوست فراهم کند و همچنین از پوست های خشک و کبود مراقبت درمانی کند.

نقره (پودر یا گرد نقرة تبدیل شده به ذرات ریز):
مادة محافظ طبیعی
این ریزذرات نقرة خالص (بویژه روی پوست و غشاءهای مخاطی)،گندزدا و همچنین آنتی باکتریال هستندکه بدان وسیله از محصول و پوست حفاظت می شود. ریزنقره اغلب درکرم ها برای درمان سوختگی ها استفاده شده است. تقریباً تمام محصولات درگسترة ZAO (بجز دو رژلب یا خط لب) شامل ریزذرات نقرة خالص (یک محافظ طبیعی) هستند.

سیلیکا (سیلیکای آلی):

رنگ دهنده و مرطوب کننده

بدن انسان شامل حدود هفت گرم سیلیکا است، خیلی بیشتر از هر مادة معدنی دیگری شامل آهن (وسیلیکا دومین مؤلفه یا جزء پوستة زمین با یک سهم 28 درصد پس از اکسیژن با سهم 47 درصد می باشد). یک خصوصیت ذاتی سیلیکا (سیلیس) آنست که به بدن اجازه می دهد تا بطورمؤثری مواد معدنی و ویتامین ها را جذب و تلفیق کند. بافت پیوندی بدن انسان (دیوارة سلول) مرکب از کولاژن و الاستین است. این مولکول ها نیاز به سیلیکا دارند، که از سن بیست سالگی دیگر سنتز نمی شود. یک منبع خارجی بویژه برای پوست لازمست. به این دلیل، بیشتر محصولاتZAO حاوی سیلیکای آلی هستند.

 

چطورمحصولتان را دوباره پرکنید (تعویض کنید):
درنتیجة یک سیستم ابتکاری و ساده، تمام محصولات ما قابل پرسازی مجدد یا تعویض هستند. یدکی ها هزینه ها را کاهش می دهند، درحالیکه همچنین به شما اجازه می دهند تا خلاقیتتان را آزاد کنید و با دامنة وسیعی از رنگ ها بازی کنید. امتحان کنید و تمام سایه ها را براحتی تعویض کنید تا به سایة مطلوبتان برسید. محصولات بامبو همچنین با یک کیسة کوچک درجة یک ارائه می شوند، که آنها را بادوام تر می کند- پس آنها می توانند یک یدکی پس از دیگری داشته باشند . . . هیچ چیزی ساده تر از این نیست! یدکی ها را بگیرید و به خلاقیتتان اجازه بدهید آزاد شود.

recharge blush3

 یدکی

 111341

 

 

 

 

 

 

 

Go to top