Menu

mineral silk seul

 

Mineral Silk (ابریشم معدنی) یک فونداسیون پودر واقعی است. آنچه سبب اصالتش می شود، سهولت استفادة آن می باشد. وچون بعنوان یک انتخاب شخصی مرطوب کننده استفاده شده است، برای تمام انواع پوست مناسب است. این فونداسیون یا پایة مات به همراه براش kabuki استفاده شده است و بدون تالک (طلق) است، مانند تمام پودرهای ما.
روکش بامبوی رنگ شده، با ترکیب طراحی مدرن و سنتی استادانه، توانسته است از محصول همانند یک جواهرمحافظت کند. این ظاهر زیبا محصول ZAO را تبدیل به یک هدیة کامل کرده است. 

 

رنگها:

v3 nuancier mineral silk2        

 

مشخصات فیزیکی و شیمیایی محصول:
وزن خالص: 15 گرم
قابل تعویض یا پرسازی مجدد: خیر

لیست عناصرسازنده (INCI/CFTA) رنگها به غیر از شماره 500: میکا، پودر ORYZA SATIVA (پودر ORYZA SATIVA (گرد برنج))،* نشاستة ZEA MAYS (نشاستة ZEA MAYS (ذرت))*، سیلیکا، نمک فلزروی، عصارة دانة کاکائوی THEOBROMA (COCOA)، TOCOPHEROL، روغن دانة چینی SIMMONDSIA (روغن دانة چینی SIMMONDSIA (جوجوبا))*، روغن دانة ADANSONIA DIGITATA،* عصارة دانة SESAMUM INDICUM (روغن دانة کنجد)،* بوروسیلیکات آلومینیوم کلسیم، عطر (رایحه)، LAUROYL LYSINE، alpha-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE، گرد ساقة BAMBUSA ARUNDINACEA، CI77820 (نقره)، تری گلیسرید CAPRYLIC/CAPRIC، عصارة THEOBROMA CACAO (کاکائو). می تواند شامل -/+ : CI 77891 (دی اکسید تیتانیوم)، CI 77491 (دی اکسیدهای آهن)، CI 77492 (دی اکسیدهای آهن)، CI 77499 (دی اکسیدهای آهن)، CI 77947 (اکسید روی)، CI 77510 (نمک اسید فروسیانیک دارای ترکیبات آهن)، CI 77007(رنگ آبی سیر)، CI 77742 (بنفش منگنز) باشد.

فهرست عناصرسازنده (INCI/CFTA) ابریشم معدنی(Mineral Silk) شماره 500، میکا، نشاستة ZEA MAYS (نشاستة ذرت)*، سیلیکا، عصارة ساقة زیرین PHYLLOSTACHIS BAMBUSOIDES،* GLYCEROL CAPRYLATE، SQUALANE، گرد ساقة BAMBUSA ARUNDINACEA، TOCOPHEROL، عطر (رایحه)، CI 77820 (نقره).

*: عناصر سازنده دارای منشأ آلی هستند.vegan gluten
گواهینامه: محصول آرایشی طبیعی و آلی توسط ECOCERT Greenlife مطابق با استاندارد ECOCERT تصدیق و گواهی شده است که در وب سایت http://cosmetics.ecocert.com موجود است.
درصد عناصرسازندة طبیعی: 100 درصد
درصد عناصر سازندة آلی: حداقل 32 درصد

آزمایش روی حیوانات: هیچ آزمایشی روی حیوانات انجام نشده است، چه روی محصولات تکمیل شده یا روی عناصر سازنده.
عناصر سازنده با منشأ حیوانی: هیچ عنصری با منشأ حیوانی استفاده نشده است. گواهینامة بدون ظلم و ستم به حیوانات http://www.gocrueltyfree.org/shopper.
اشاره به نوع پوست: مناسب برای تمام انواع پوست شامل پوست حساس و پوست مستعد آکنه.

 v2 logo 5دستورالعمل ها برای استفاده:

photo visage blondeازمرطوب کننده قبل از استفاده از ابریشم کانی (Mineral Silk) استفاده کنید. قسمتی از گرد را ازطریق الک به داخل سرپوش بامبو بریزید. سپس از فشار اندکی استفاده کنید درحالیکه برس kabuki را روی پودر می چرخانید. آهسته به kabuki ضربه بزنید تا گرد (پودر) اضافی برداشته شود قبل ازآنکه دریک حرکت دورانی روی صورت استفاده کنید.MineralSilkKabuki

 نکتة زیبایی ZAO: 

درست همانند  پودرهای فشرده و پنککها ، Mineral Silk نیز به آرایش بهترکمک می کند. برای افزودن به رنگ چهرة تان، پس از استفاده از رنگ دلخواه، از یک Mineral Silk تیره تر با دو رنگ (تن رنگ) برای سرخی صورتتان استفاده کنید.

تمرکز روی برخی عناصر سازنده:

پودر ساقة Bambusa arundinacea (پودر یا گرد ساقة بامبوی تفکیک شده به اجزاء بسیار ریز):

این ماده پوست بیرونی بدن انسان را احیا می کند.
یک مادة سفید استخراج شده از گره های بامبو. این دراصل مرکب از سیلیکای خالص می باشد و درطب مشرقی بصورت وسیعی استفاده شده است. سیلیکای آلی، که یک مؤلفة بافت پیوندی است، در سرتاسر بدن انسان وجود دارد و لایة بیرونی پوست را احیا می کند. درطول زمان، سیلیکای فوقانی کاهش می یابد که سبب حذف کانی ها و مواد معدنی و زوال کشسانی پوست می شود. بنابراین باید پوست مرتباً با مواد ماوراء پوستی ترمیم شود.bamboo123rf L

پودرOryza Sativa (برنج) (پودر برنج آلی):
پوست را نرم می کند.
پودر برنج یکی از قدیمی ترین عناصر سازندة آرایشی است. این پودر دارای قابلیت حذف چربی از پوست بدون لختگی منافذ بواسطة تنظیم ترشحات چربی است.

 کرة دانة کاکائوی Theobroma cocoa* (کرة کاکائوی آلی): 

مرطوب وحفاظت می کند
کرة کاکائو، پوست شما را درمقابل اثرات خارجی تهاجمی حفاظت می کند. این کره به حفظ سطوح رطوبت کمک می کند چنانچه اتلاف آب از روی پوست را با تشکیل یک مانع روی سطح پوست آهسته می کند. این کره قرن ها درآفریقا بعنوان مادة حفاظتی استفاده شده است تا انعطاف پذیری را برای پوست فراهم کند و همچنین از پوست های خشک و کبود مراقبت درمانی کند.

mineral silk coinنقره (پودر یا گرد نقرة تبدیل شده به ذرات ریز):
مادة محافظ طبیعی
این ریزذرات نقرة خالص (بویژه روی پوست و غشاءهای مخاطی)،گندزدا و همچنین آنتی باکتریال هستندکه بدان وسیله از محصول و پوست حفاظت می شود. ریزنقره اغلب درکرم ها برای درمان سوختگی ها استفاده شده است. تقریباً تمام محصولات درگسترة ZAO (بجز دو رژلب یا خط لب) شامل ریزذرات نقرة خالص (یک محافظ طبیعی) هستند.

سیلیکا (سیلیکای آلی):

رنگ دهنده و مرطوب کننده

بدن انسان شامل حدود هفت گرم سیلیکا است، خیلی بیشتر از هر مادة معدنی دیگری شامل آهن (وسیلیکا دومین مؤلفه یا جزء پوستة زمین با یک سهم 28 درصد پس از اکسیژن با سهم 47 درصد می باشد). یک خصوصیت ذاتی سیلیکا (سیلیس) آنست که به بدن اجازه می دهد تا بطورمؤثری مواد معدنی و ویتامین ها را جذب و تلفیق کند. بافت پیوندی بدن انسان (دیوارة سلول) مرکب از کولاژن و الاستین است. این مولکول ها نیاز به سیلیکا دارند، که از سن بیست سالگی دیگر سنتز نمی شود. یک منبع خارجی بویژه برای پوست لازمست. به این دلیل، بیشتر محصولاتZAO حاوی سیلیکای آلی هستند.

 

 

 

Go to top