Menu

visuel fdt2

 

 رنگها:

v2nuancier soie

 


بافت سبک کرم پودر ابریشمی ZAO، کاربرد آن را ساده تر می کند و به کسانی که (شامل افراد دارای پوست های حساس) یک ظاهر (رنگ چهرة) طبیعی می خواهند پاسخ می دهد. علاوه برسیلیکای آلی گنجانده شده در هیدروسول (تعلیق کلوئیدی درآب) بامبو، روغن بادام شیرین آلی، جوجوبا و کرة درخت روغن قلم به این فونداسیون یک اثرمرطوب کنندة عمیق و یک رنگ چهرة درخشان می دهند. پوشش یکنواخت برای مدت طولانی درطول روز دوام دارد.

پوشش بامبوی رنگ شده، با ترکیب طرح سنتی استادانه و مدرن، از اصالت و مهارت سرچشمه می گیرد. این پوشش با یک کیسة کوچک نخی مانند یک جواهر حفاظت شده است. این ظاهر زیبا بهمراه یدکی های سرزنده، گسترة محصولات ZAO را تبدیل به یک هدیة کامل می کند.

مشخصات فیزیکی و شیمیایی محصول:
وزن خالص: 30 ml
قابل تعویض یا پرسازی مجدد: بله
فهرست عناصرسازنده (INCI/CTFA): محلول مایع (آب)، عصارة PHYLLOSTACHYS NIGRA*، PROPANEDIOL، روغن دانة چینی SIMMONDSIA (جوجوبا)*، روغن PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (روغن بادام شیرین)*، SUCROSE PALMITATE، الکل CETEARYL، GLYCERIL STEARATE، گلیسریدهای زیتون، TOCOPHEROL، کرة BUTYROSPERMUM PARKII (کرة درخت روغن قلم)،* PALMITOYL پتاسیم، پروتئین گندم هیدرولیزه، GLYCERYL CAPRYLATE، سلولز میکروکریستالی، صمغ سلولز، CI 77820 (نقره)، سلولز، عطر (رایحه). ممکن است شامل -/+: CI 77891 (دی اکسید تیتانیوم)، CI 77491 (دی اکسیدهای آهن)، CI 77492 (دی اکسیدهای آهن)، CI 77499 (دی اکسیدهای آهن) باشد.محلول مایع (آب)، عصارة PHYLLOSTACHYS NIGRA*، PROPANEDIOL، روغن دانة چینی SIMMONDSIA (جوجوبا)*، روغن PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (روغن بادام شیرین)*، SUCROSE PALMITATE، الکل CETEARYL، GLYCERIL STEARATE، گلیسریدهای زیتون، TOCOPHEROL، کرة BUTYROSPERMUM PARKII (کرة درخت روغن قلم)،* PALMITOYL پتاسیم، پروتئین گندم هیدرولیزه، GLYCERYL CAPRYLATE، سلولز میکروکریستالی، صمغ سلولز، CI 77820 (نقره)، سلولز، عطر (رایحه). ممکن است شامل -/+: CI 77891 (دی اکسید تیتانیوم)، CI 77491 (دی اکسیدهای آهن)، CI 77492 (دی اکسیدهای آهن)، CI 77499 (دی اکسیدهای آهن) باشد.
*: عناصر سازنده دارای منشأ آلی هستند.
گواهینامه: محصول آرایشی طبیعی و آلی توسط ECOCERT Greenlife مطابق با استاندارد ECOCERT تصدیق و گواهی شده است که در وب سایت http://cosmetics.ecocert.com موجود است.
درصد عناصرسازندة طبیعی: 100 درصد
درصد عناصر سازندة آلی: حد اقل 20 درصد

vegan gluten

آزمایش روی حیوانات: هیچ آزمایشی روی حیوانات انجام نشده است، چه روی محصولات تکمیل شده یا روی عناصر سازنده.
عناصر سازنده با منشأ حیوانی: هیچ عنصری با منشأ حیوانی استفاده نشده است. گواهینامة بدون ظلم و ستم به حیوانات http://www.gocrueltyfree.org/shopper.
اشاره به نوع پوست: مناسب برای تمام انواع پوست شامل پوست حساس و پوست مستعد آکنه.

 v2 logo 5

دستورالعمل ها برای استفاده:

کرم پودر ابریشمی ZAO درنتیجة بافت سبک آن براحتی استفاده می شود، و بطور ایده آل بهمراه اسفنج لاستیکی طبیعی ZAO استفاده شده است.
photo visage blonde

 نکتة زیبایی ZAO: رنگی را انتخاب کنید که منطبق با رنگ پوستتان باشد. نه خیلی درخشان و نه خیلی تیره تا مغایر با رنگ گردنتان نباشد. برای یک پوشش متوسط، می توانید مستقیماً از انگشتانتان استفاده کنید. این فونداسیون از مرکز به سمت بیرون استفاده شده است، بدون آنکه بینی فراموش شود.

 

 تمرکز روی برخی عناصر سازنده:فیلستاچیس نیگرا عصاره * (برگ بامبو هیدروسل):
این ماده پوست بیرونی بدن انسان را احیا می کند.bamboo123rf L
محصول تقطیر برگ های بامبو، بیشتر شامل سیلیکا است و درطب مشرقی بسیار استفاده شده است. سیلیکای آلی که یک جزء بافت پیوندی است، درتمام بدن انسان وجود دارد و پوست بیرونی را احیاء و بازسازی می کند چون با سنتز کولاژن و الاستین (نوعی پروتئین) درگیر است. درطول زمان، سیلیکای اصلی ما کاهش می یابد که سبب حذف مواد معدنی و کاهش کشسانی پوست می شود. بنابراین باید پوست را با منابع ماوراء پوستی مرتباً تغذیه کنیم. به این دلیل، بیشترمحصولات ZAO حاوی سیلیکای آلی هستند.

روغن Prunus amygdalus dulcis (روغن بادام شیرین)*:
تغذیه، نرم و مرطوب می کند.
این روغن بسیار نرم و مطلوب برای استفاده، پوست را صاف و هموار می کند. نرم کننده، پوست را تغذیه و از خشکی محافظت می کند. این نرم کننده و تقویت کننده است، که بموجب آن عملکرد ترمیم پوست را فعال می کند؛ با صاف و آرام سازی پوست، خارش و سوزش آن را کاهش می دهد.
نقره (پودر یا گرد نقرة تبدیل شده به ذرات ریز):
مادة محافظ طبیعی
این ریزذرات نقرة خالص (بویژه روی پوست و غشاءهای مخاطی)،گندزدا و همچنین آنتی باکتریال هستندکه بدان وسیله از محصول و پوست حفاظت می شود. ریزنقره اغلب درکرم ها برای درمان سوختگی ها استفاده شده است. تقریباً تمام محصولات درگسترة ZAO (بجز دو ماتیک یا خط لب) شامل ریزذرات نقرة خالص (یک محافظ طبیعی) هستند.

 

چطورمحصولتان را دوباره پرکنید (تعویض کنید):
ظرف این محصول به راحتی به وسیله یک تیوپ 30 میلی لیتری حاوی کرم پودر ابریشمی قابل پرشدن می باشد. تیوپ رفیل همچنین پاسخگوی نیاز مسافران و کسانی که در سفر هستند میباشد تا نیاز نباشد محصول شیشه ای را با خود حمل کنند.

 

 یدکی

 111710 ZE

 

 

 

 

 

 

 

 

Go to top